Ср. Дек 6th, 2023

10 березня центральноукраїнська мережа Файно Маркет відкрила свій ювілейний 150-й магазин.

Як повідомили RAU у компанії, відкриття відбулося у Кропивницькому у ТРЦ Depo’t за адресою вул. Велика Перспективна, 48. Площа магазину складає 256 кв. м, в ньому працюють 6 кас (4 з них самообслуговування). В асортименті представлені свіжі овочі та фрукти, молочні та ковбасні вироби, кондитерські вироби, непродовольчі товари та свіже м’ясо.

Чимало місцевих мешканців завітали на святкове відкриття. Перші триста покупців отримали подарунковий набір із власної торгової марки та квитки до кінотеатру SmartCinema.

Також, гостям пропонували випити каву за донат. А всі зібрані кошти перерахують місцевому благодійному фонду на підтримку ЗСУ.

Довідка

Компанія «Вересень плюс» була заснована в 1995 році як логістично-дистрибуційний центр. З 2009 року розпочато розвиток роздрібної мережі магазинів біля дому – Файно Маркет, яка налічує 150 торговельних точок, розташованих в регіонах Кіровоградської та Черкаської областей. Компанія є найбільшою мережею у регіоні за кількістю магазинів і одним із найбільших платників податків області.