Чт. Ноя 30th, 2023

Agricom Group, до складу якої входить один із найбільших вітчизняних виробників вівсяних пластівців та продукції на зерновій основі під ТМ Dobrodiya, San Grano, San Granola, WOWСЯНКА та YUMMOJI, стала учасником Торгово-промислової палати Лондона (LCCI).

На сьогодні міжнародний фінансовий центр генерує 20% ВВП Сполученого Королівства. У Лондоні працюють 24 тис. малих та середніх підприємств. Співпраця з бізнес-спільнотою британської столиці є дуже важливою для українських компаній. Адже Велика Британія є 11-тим за розміром торговим партнером України серед європейських країн. 

«Британський ринок є дуже цікавим для нашої компанії. Ми давно розглядаємо можливість налагодження співпраці з локальними мережами і наразі ведемо перемовини з деякими з них. Бути учасником Торгово-промислової палати Лондона для Agricom Group та «Добродії» – це велика можливість розвивати нашу бізнес-спільноту у Великобританії та популяризувати українську продукцію серед її споживачів», – зазначив Петро Мельник, виконавчий директор та співвласник агрохолдингу Agricom Group.