Чт. Ноя 30th, 2023

У Хмельницькому відкрився соціальний магазин “Доброзахист”. У ньому містяни, які належать до вразливих категорій населення, можуть отримати теплий одяг, взуття, ковдри, подушки, засоби гігієни, підгузки та дитяче харчування абсолютно безплатно.

Про це повідомляє місцеве видання Поділля News, передає ucsc.org.ua.

“Доброзахист” займається допомогою переселенцям із перших днів повномасштабної війни у різних містах країни. У перші місяці допомога надходила до соціального магазину від міжнародних партнерів.

Тепер усі необхідні речі приносять самі українці, які хочуть допомогти своїм співгромадянам. Волонтери зазначають, що люди приносять речі абсолютно різної якості, від ношених речей, що заважають у власній шафі, до нового одягу з бірками.

Як отримати допомогу?

Магазином можуть скористатися незахищені верстви населення серед містян та переселенці, адже багато хто приїхав у місто поспіхом, не маючи навіть елементарних речей.

Для того, щоб отримати допомогу, хмельничанам та переселенцям потрібно пред’явити документ, який підтверджує особу. У “Доброзахисті” кожен охочий також може зробити внесок на підтримку армії.

Знайти магазин можна за адресою вул. Січових стрільців, 6. Він працює у вівторок, четвер та суботу з 11.00 до 14.00.