Пт. Дек 1st, 2023

Перше польське Beauty Atelier від українського маркетплейса Makeup знаходиться в ТРЦ Wola Park у Варшаві на вул. Gorczewska, 124, повідомляє RAU.

Про це онлайн-ритейлер повідомив у себе в соцмережах. “Любити себе = тішити себе кращим доглядом у топ-майстрів. Відтепер такі знаходяться у Makeup Beauty Atelier, що у Варшаві”, – розповіли в компанії. Згідно з інформацією на польських ресурсах, заклад є скоріше салоном краси, ніж магазином: тут можна отримати перукарські та косметичні послуги.

Також в ТЦ Wola Park, площа якого становить понад 77 000 кв. м, працює 200 магазинів, серед яких Auсhan, H&M, Zara, Mango, Castorama, Big Star, Reserved, а також кінотеатр Multikino, фуд-хол “Сади Ульриха”, фітнес-клуб Zdrofit та інше.

Makeup – найбільший маркетплейс косметики та парфумерії України. Щорічно сайти компанії відвідують понад 280 млн користувачів, купуючи більш ніж 45 млн товарів. Асортимент компанії налічує понад 200 000 товарів і представляє більш ніж 4500 брендів косметики, парфумерії та аксесуарів для краси. В Україні працює один офлайн-магазин Makeup – у 2020 році він відкрився у київському ТРЦ Атмосфера.