Сб. Дек 9th, 2023

15 лютого «Сільпо» запускає у Херсоні «Доставку добра». Кожен українець може написати листівку зі словами підтримки для херсонців, що оговтуються після тимчасової окупації міста. Кур’єри «Сільпо» доставлятимуть листівки до дверей разом із продуктами з місцевих маркетів мережі.

«Запускаючи “Доставку добра” в українському Херсоні, ми прагнемо, аби будь-хто з будь-якого куточка України міг підбадьорити наших любих херсонців. Зараз у них майже немає світла, тепла, зв’язку. Вони потерпають від постійних ворожих обстрілів, однак уже намагаються повернутися до повноцінного життя. Кожен охочий може написати наснажливі повідомлення для херсонців у телеграм-боті від “Сільпо”, а ми передамо їх адресатам на листівках, що стануть приємним доповненням до їхніх замовлень із маркетів. Віримо, що це лише початок нашої ініціативи й невдовзі “Доставка добра” діятиме у Донецьку, Луганську, Криму та на інших українських територіях, де нас уже зачекалися наші гості», — говорить Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу мережі супермаркетів «Сільпо».

У листопаді 2022 року мережа «Сільпо» відновила роботу двох магазинів у деокупованому Херсоні. Вони працюють за адресами: вул. Будівельників, 27-А та просп. Ушакова, 49. У маркетах можна купити продукти, що не потребують охолодження, свіжі фрукти та овочі, молочні та ковбасні вироби, напівфабрикати та смаколики. У магазині по Ушакова також працюють кав’ярня та відділ кулінарії. 

Мешканці Херсона можуть замовити адресне доставлення з маркетів «Сільпо» у будь-яку точку міста. Також кожен охочий з будь-якого куточка України може замовити для херсонців доставлення продуктів із місцевих «Сільпо» до місцевих відділень Нової пошти.