Пн. Дек 11th, 2023

На початку березня серце компанії Watsons – склад у селі Стоянка під Києвом – було знищено в результаті ракетного обстрілу. І з цього моменту розпочалась робота над відновленням складської інфраструктури та логістики. Компанії вдалось у короткі терміни забезпечити поставку товарів в стаціонарні магазини мережі.

Головним завданням залишалось відновлення роботи інтернет-магазину. Протягом усього періоду від початку повномасштабного вторгнення відбувались важливі кроки у цьому напрямку. Це був довгий та складний шлях, але, незважаючи на усі перепони та відключення електроенергії, компанія рада повідомити, що вже 20 січня 2023 року інтернет-магазин Watsons відновив роботу та перші клієнти уже змогли здійснити свої замовлення, пише RAU.

«Ми повертаємось до приймання замовлень в нашому інтернет-магазині. Знаємо, як довго наші клієнти разом із нами чекали на настання цієї події. Дякуємо за лояльність та довіру! Усім вдалих покупок, разом ми зможемо все!» – коментує начальник відділу маркетингових комунікацій Watsons Ukraine Анастасія Цвірчкова.

В компанії повідомили, що до 29.01 доставка усіх замовлень – безкоштовна.

Асортимент товарів для інтернет-магазину буде поповнюватись поступово. На сайті можна ознайомитись із актуальними цінами, товарами в наявності та акційними пропозиціями.

Тепер можна оформити своє замовлення на сайті www.watsons.ua.

Довідка

Watsons Україна входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії та Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 317 магазинів і 10 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 2790 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.

Під час війни компанія продовжує працювати та підтримувати економіку України. Наразі працює більше 268 магазинів та 10 аптек мережі по всій країні. Крім того, щоденно Watsons збирає гуманітарну допомогу для ТрО, ЗСУ, благодійних фондів, пологових домів, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та інших, хто потребує допомоги. Компанія зробила можливим перерахунок усіх балів з карток Watsons Club на допомогу ЗСУ. Щодо співробітників, то компанія зберегла усі робочі місця із відповідними виплатами.