Пн. Дек 11th, 2023

Чорна п’ятниця у 2022 році стартує 25 листопада. Аналітики маркетплейсу Prom.ua розповіли, що українці шукатимуть товари, які раніше зазвичай купували шанувальники активного туризму, пише The page.

Це ручні та налобні ліхтарики, зарядні пристрої, газові пальники та балони до них, тактичний та формений одяг, а також термобілизна. Через вимкнення світла покупці також шукатимуть вигідні пропозиції генераторів.

Дані Prom.ua говорять про те, що цього року на споживчих уподобаннях позначилася війна і пов’язані з нею проблеми насамперед перебої з електропостачанням, пише Speka. Але очікується також підвищений інтерес до товарів, попит на які ніколи не зменшується.

Це, наприклад, парфумерія, аксесуари для гаджетів, гарнітури та навушники, жіночий одяг та взуття, інтимні іграшки, книги, корм для тварин.

Як підготуватися до покупок у Чорну п’ятницю: поради

На думку аналітиків, українці будуть готові витратити у середньому 2 тис. грн. Щоб максимально вигідно розпорядитися грошима, вони пропонують дотримуватися кількох простих порад на Чорну п’ятницю.

Спочатку потрібно скласти список необхідних покупок, щоб не піддатися спокусі набрати купу непотрібних речей тільки через те, що це нібито вигідно. За кілька днів до початку розпродажу варто ознайомитись із цінами на обрані товари. Це допоможе зрозуміти, чи насправді продавець дає заявлену знижку.

Максимальні знижки можна отримати на літній одяг — до 70%, також приблизно на 40% падають ціни на торішні колекції. За купівлі побутової техніки можна розраховувати на знижку до 20%.

Якщо бажання зробити імпульсивну покупку переможе, варто ознайомитися з умовами повернення товарів. Адже у гонитві за знижками можна, наприклад, схибити з розміром. У Prom.ua радять не чекати 25 листопада, тому що продавці починають торгувати зі знижками за кілька днів до старту Чорної п’ятниці. На момент її початку уподобані вами товари можуть розкупити. Звичайні ціни зазвичай повертаються за тиждень після неї.