Вс. Окт 1st, 2023

Команда проєктів «Робота в тилу» та «Виробники в тилу» запустила платформу «Ментори в тилу». Це майданчик, де зібрані досвідчені спеціалісти, засновники та менеджери відомих компаній (з Google, Facebook, Amazon, Дія, Vimeo, AJAX та інші). Більше 100 людей у ролі менторів надають професійні консультації, а отримані кошти перераховують до фондів підтримки ЗСУ.

Головна ідея створення платформи — допомагати спеціалістам, що прагнуть розвиватися, швидко отримати необхідні досвід і знання. Класичне навчання потребує постійної залученості, що особливо важко спрогнозувати в часи війни. Менторські сесії ж відбуваються у зручний і вільний для обох сторін час.

Ще одна ціль — у такий спосіб залучати кошти для підтримки наших захисників.

Людина під час купівлі сесії з ментором обирає, в який із фондів хоче перерахувати кошти. І платформа розподіляє отримані кошти до обраних фондів. Наразі майданчик працює з фондами Валерія Залужного, Сергія Притули, «KOLO» та «Повернись живим». Крім того, людина може обрати навіть інший фонд не з цього списку.

Наразі на платформі є 6 напрямків:

1. HR / Рекрутинг

2. Маркетинг / PR / Реклама

3. Менеджмент

4. IT-розробка

5. Дизайн / Графіка

6. Стартапи

Кожен із напрямків має певний набір фільтрів і ключових навичок для зручного пошуку ментора з потрібним досвідом. Профіль ментора детально заповнений, має відеопривітання, а також календар з актуальними годинами для сесій із ним.

Платформа «Ментори в тилу» планує розширювати наявні напрямки, щоб охопити усі види діяльності (передбачається навіть такі важливі для країни напрямки, як агрономія, будівництво, медицина тощо).

Водночас Україна — не єдиний регіон, де працює майданчик. Тут вже є фахівці із США, Великобританії, Сінгапуру та деяких країн ЄС.

Стати ментором може будь-хто охочий із досвідом. Головна умова — пройти перевірку та відбір адміністраторами платформи.

Проєкт «Ментори в тилу» — один із напрямків від «Роботи в тилу», платформи, де можна знайти роботу, волонтерські запити або запропонувати власну допомогу; а також «Виробників в тилу» — хабу перевірених українських виробників військового спорядження.