Сб. Янв 29th, 2022

Перші два магазини західноукраїнської мережі Дивоцін розпочали роботу в Павлограді та Нікополі Дніпропетровської області – на місці закритих магазинів російської мережі дискаунтерів Mere, пише RAU.

Як повідомив співзасновник компанії Retail.Pro Артем Ретин, у Нікополі магазин відкрився 17 грудня за адресою вул. Богуна, 6, у Павлограді – на вул. Шевченка, 128 в ТЦ Гулівер. Серед особливостей торгових точок – розміщення товарів на піддонах і палетах без притаманної сучасному ритейлу викладки на полицях, і відсутність навігації. Саме економією на мерчендайзингу, а також невеликою кількістю персоналу на офіційних ресурсах мережі обумовлюють нижчі на 15-30% за середньоринкові ціни. Ще одна особливість Дивоцін – розташування торговельних точок на периферії міст, що дозволяє економити на оренді.

В асортименті представлена молочна продукція, овочі та фрукти, бакалія, снеки, різноманітні напої, товари для дому, текстиль та побутова хімія. Всього мережа налічує близько 1000 одиниць товарів різного фасування та виробника.

Перший магазин Дивоцін почав роботу у жовтні 2020 року в місті Дрогобич Львівської області. Співвласником мережі виступає західноукраїнський бізнесмен Олег Карвацький.

Станом на січень 2022 року Дивоцін налічує 10 магазинів, розташованих у невеликих регіональних містах Львівської, Івано-Франківської, Рівненської та Дніпропетровської областей. Згідно з інформацією на сайті компанія, мережа розглядає торговельні площі 800-1500 кв. м та наявним паркінгом.