Сб. Янв 29th, 2022

Мобільний оператор Lifecell підписав угоду з криптовалютною біржею WhiteBIT. Це перше в Україні партнерство мобільного оператора та криптовалютної біржі, повідомляє The page.

«Ми вважаємо співпрацю з галуззю FinTech стратегічно важливою для нашої компанії. У світовій практиці є багато прикладів успішного партнерства телеком-операторів із фінансовими організаціями та компаніями, які надають блокчейн-послуги. lifecell підписав угоду й розпочинає співпрацю з великою криптовалютною біржею WhiteBIT, щоденний торговий оборот якої становить $1 млрд. Результатом співпраці стане спільне створення та впровадження інноваційних продуктів і технологічних інтеграцій», ? коментує директор із розвитку бізнесу Lifecell Артур Аревшатян.

Над реалізацією продуктів, які створять оновлену інфраструктуру для всіх гравців ринку, працюватиме спільна команда оператора та біржі. На думку Lifecell, це допоможе зробити криптовалюту повсякденним явищем навіть у найнепідготовленіших регіонах країни, де клієнти ще не пізнали всіх переваг використання комп’ютерів, смартфонів та інтернету.

Також зазначається, що для абонентів Lifecell, які купуватимуть криптовалюту на WhiteBIT, передбачено низку додаткових бонусів.

Контекст

Раніше повідомлялося, що 2020 року lifecell запустив мобільний гаманець Paycell для Android-пристроїв. Компанія також планувала запустити сервіс мобільних грошей Paycell, що дає змогу отримати фізичну дебетову картку системи «Простір» банку «Восток» у червні 2019 року.

WhiteBIT — криптовалютна біржа, яка вийшла на європейський ринок у 2018 році. За цей час кількість її користувачів перевищила 1 млн, а у квітні 2021 року було опрацьовано перші 500 тис. транзакцій. На майданчику підтримуються понад 200 різних активів і більш як 400 торгових пар у криптотокенах і фіатних валютах. Також є власна децентралізована біржа WhiteSwap.