Сб. Янв 29th, 2022

Це вже другий магазин однойменної мережі та перший проект компанії, який працюватиме за межами Києва, повідомляє RAU.

У жовтні цього року компанія Бюро вин відкрила другий магазин Bad Boy, який за постійні знижки прозвали «алкогольним лоукостером». Нова торгова точка ритейлера знаходиться у Львові (перша працює у Києві на Осокорках) за адресою: вул. Стрийська, 200А.

Bad Boy Lviv – це магазин-склад, що нараховує більше 5500 SKU, із загальною площею 1750 кв. м.

Магазин розташований у новому ритейл- та арт-просторі: поруч відкрився рибний магазин Egersund, у грудні відкриється Реберня від львівського холдингу !Fest, а наступного року – музей сучасного мистецтва та інші проекти.

Асортимент львівського «поганця», так само як і київського, складається з продукції вітчизняних виробників, власного імпорту компанії Бюро вин та імпорту інших постачальників. Ексклюзивно у львівському магазині буде представлена вертикаль вин Amarone від бренду Allegrini.

Дизайн магазину розробило львівське дизайн-бюро Hochurayu, перед яким стояло завдання поєднати ритейл та склад в одному приміщенні, оскільки львівський Bad Boy об’єднує B2C та В2В-напрямки: вдень торгова точка працює як магазин, а вночі – як склад. З цього магазину відбуватимуться усі відвантаження регіональної дистрибуції для ритейлу та HoReCa західного регіону України. Складський функціонал в магазині виконують стелажі та палетна викладка, де формується товарний запас.

Дизайн магазину виконано в індустріальному стилі, який відтворили через оригінальні дизайнерські рішення. Зокрема, у магазині встановили кран-балку, яку привезли зі старого київського заводу Тетра Пак, що належить компанії Бюро вин. Також звідти перенесли старі світильники, які оновили за сучасною LED-технологією, щоб використати як фонове освітлення. Холодильну кімнату для зберігання пива прикрашають непрацюючі промислові вентилятори.

Під стелею знаходиться приміщення, стилізоване під морський контейнер, на якому розмістили цифрове табло «Пляшкомір», що в реальному часі показує кількість проданих пляшок алкоголю з першого дня роботи магазину.

Простір магазину поділений на два рівні. На першому рівні розміщено основну торгову зону та зону «тестерів» (30-50 позицій, які змінюються кожні півтора місяця та доступні для дегустації клієнтами магазину за відсутності карантинних обмежень).

На другому рівні знаходиться мезонін (надбудова над основною територією будівлі), який має балкон-променад зі стійкою для DJ (магазин сповідує формат «festive-shopping», коли на свята та певні дні місяця грає DJ).

На мезоніні також розмістили кімнату для дорогих вин, лінію гастрономії, кав’ярню та винний бар. Кімната «Дороге вино» стилізована під скляний сейф, що має систему контролю температури та вологості повітря. Посередині цієї кімнати розташовано металевий куб, який можна піднімати та опускати. Тут зберігатиметься найдорожча позиція магазину.

У львівському «поганці» ще до кінця року планують запустити гастрономію та кав’ярню з продуктами власного імпорту і кавою від Yellow Place. А навесні 2022-го тут має відкритись винний гастро-бар, який розташується на терасі з видом на озеро, панорамними розсувними вікнами та зсувним дахом. В барі буде найбільша у західному регіоні України винна карта по-келихах та попляшково з демократичними цінами: вартість келиху = вартості пляшки/5, а будь-яку пляшку вина з полиці магазину вартістю понад 350 грн можна буде придбати у барі без коркового збору.

Основна мета магазину – стати головним еногастрономічним хабом у західному регіоні України. «Коли ми виходили за межі столиці, мали певні побоювання, але львівський магазин стартував з дуже хорошими показниками. Головне, ми відчуваємо потенціал та розуміємо, що будемо позитивно впливати на місцевий ринок. По суті, ми стали флагманом та локомотивом алкогольного ритейлу регіону. Вже думаємо про відкриття магазинів в Одесі, Дніпрі, Харкові, та ще однієї локації у Києві. Зараз шукаємо нові площі та чекаємо на приміщення, в яке повіримо», – говорить комерційний директор Бюро Вин Ігор П’єх.