Сб. Дек 4th, 2021

Європейський дизайн, зручність, великий асортимент. У Краматорську Varus відкрив новий супермаркет. Центр сучасного фуд-шопінгу працює в торговельному центрі Європлаза на вулиці Марії Приймаченко, 15, його площа – 850 кв.м.

Varus відкрив новий супермаркет у Краматорську. Як повідомила RAU прес-служба мережі, це не просто супермаркет, а фуд-хол. Дизайн від фахівців із Нідерландів зі студії JDV, великий вибір товарів та зручна навігація. Вона допоможе не загубитися у всесвіті різномаїжжя.

Інтер’єр магазину прикрасили підвісними дерев’яними конструкціями та освітили стильними лампами. На полицях магазину свіжі овочі, фрукти, м’ясні делікатеси, ковбаси та сири з різних країн світу. Вся продукція не залишить байдужим навіть найвибагливішого гурмана.

На додаток до цього в магазині завжди є свіжа молочна продукція, свіжі й заморожені овочі та фрукти, кондитерські вироби і безліч новинок. У тому числі – продукція від власних торгових марок Varus.

Родзинка супермаркету – Varus Cafe. Там можна придбати смачну піцу, багато видів якої представлено в меню. Гарним доповненням до неї стануть смачні страви з салат-бару. А кава з Varus Cafe, яку можна взяти з собою, додасть настрою та зігріє у холодну погоду.

Заходьте до нового супермаркету Varus у Краматорську та радуйте своїх близьких різномаїжжям щодня!