Пн. Дек 11th, 2023

У реконструйованому харківському ТРЦ Караван відкрився найбільший в Україні магазин побутової техніки та електроніки Eldorado площею 2000 кв. м, пише RAU.

Про це повідомив співзасновник компанії Retail.Pro Артем Ретин. “Стильне торговельне обладнання, грамотно сформовані торгові зони, правильно підібране освітлення і досить широкий асортимент роблять магазин досить зручним і цікавим для покупця. Є навіть спеціальна зона для геймерів і дитячий куточок”, – написав експерт.

Площа магазину складає 2000 кв. м. Асортимент магазину пропонує великий вибір великої та дрібної побутової техніки, а також електроніки відомих брендів.

Мережа магазинів Eldorado нараховує понад 120 сучасних магазинів у 57-ми містах України. Компанія заснована 1999 року. У 2013 році компанія стала на 100% українською. Тоді відбулось злиття з мережею Технополіс.

У вересні 2021 року компанія представила нове позиціонування і філософію бренду. Тепер Eldorado.ua — магазин для людей, зручний сімейний постачальник домашньої техніки. Саме так звучить бренд-стратегія, а слоган оновленого бренду Eldorado.ua — “Заради сімей”.