Сб. Янв 29th, 2022

Магазин розташований за адресою: вул. Паустовського, 31б — окрема будівля з великою та зручною парковкою, пише allretail.ua.

Торгова площа нової «Копійка» — 470 кв.м (загальна 1220 кв.м ).

За підрахунками – це вже 98-й універсам мережі. Асортимент магазину становить близько 5 тисяч найменувань і повністю відповідає потребам першої необхідності. Щільну увагу надано товарам повсякденного споживання – в достатньому асортименті представлені овочі, фрукти, м’ясо, бакалія, товари власних торгових марок.

До речі, в магазині працюють відділи кулінарії та свіжої випічки власної пекарні, тож тепер питання економії часу для більшості господинь майже вирішено!

Покупці універсаму можуть долучатися до активної програми лояльності «Хороші сусіди», постійно отримувати бонуси за покупки, та приймати участь в спец.проектах, які діють тільки для власників карт.

Бонусами на далі можна розраховуватись, оплачуючи товари в універсамах «Копійка».

Приємний сюрприз чекає на каво- та чаєманів — у магазині встановлено Coffee Point «Аla Mesa», де можна самостійно та без черг придбати смачні каву чи чай. Наразі, для власників карт «Хороші сусіди» діє акція – «7-ма чашка у подарунок!»

Штат магазину — 22 співробітники. У магазині працюють 3 каси.

 Довідка

Торгова мережа «Копiйка» була створена у 2001 році в Одесі. Сьогодні компанія об’єднує 98 магазинів двох форматів — універсами та мінімаркети. Мережа представлена на Півдні України — в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. Велика частина магазинів знаходиться в Одесі та Одеській області. У компанії працює більше 4 тисяч осіб.