Сб. Дек 4th, 2021

Разом з відкриттям ТРЦ Караван на вул. Героїв Праці, 7, почнуть свою роботу оновлені “якоря”, а також нові оператори, пише RAU.

Про це повідомляється на офіційних ресурсах торгово-розважального центру. Масштабний проект з оновлення фасадної частини та інтер’єрів ТРЦ розпочався 29 травня 2021 року. Загальна сума інвестицій становить близько $9,5 млн.  Оновлений Караван стане своєрідним технохабом – загальна площа магазинів техніки та електроніки складатиме понад 4000 кв. м. Серед операторів ТРЦ – найбільший в Україні Eldorado з торговою площею 2000 кв. м, великоформатний Фокстрот (1400 кв. м), магазини техніки Цитрус, Алло та Apple Room.

Також буде розширена пропозиція від операторів «доступної моди»: свої двері для відвідувачів вже відчинив міжнародний фешн-гігант DeFacto, для якого це перший магазин у Харкові. Також приєднаються данський мультибренд Brands Seller Megastore, гравець сегменту взуття FLO, українські бренди VOVK, Famo та деякі інші. На 30-50% збільшились площі магазинів LC Waikiki, Calvin Klein і McDonald’s.

В рамках реконструкції була демонтована льодова арена, за рахунок якої площу фуд-корту збільшили на 65%. Нове зонування дозволяє їй виступати в ролі своєрідного коворкінга – для відвідувачів тут працюватимуть автоматичні камери схову речей, акустичні кабіни для дзвінків, станції підзарядки гаджетів та інше.

На період реновації DCH Infrastructure & Real Estate (девелоперський напрям групи DCH Олександра Ярославського) не стали повністю закривати ТРЦ. Свою роботу продовжував гіпермаркет Ашан і частина магазинів. План реновації розроблений девелопером із залученням архітектурно-інжинірингової компанії UVT Group.

ТРЦ Караван – один з найбільших ТРЦ Харкова загальною площею 85 000 кв. м, знаходиться в межах чотирьох густонаселених районів міста і приймає до 10 млн гостей щорічно. Під дахом ТРЦ зібрано понад 250 брендів, в тому числі найбільші в Україні магазини міжнародних операторів, які представляють всі головні групи споживчих товарів.

Довідка

DCH Infrastructure & Real Estate, керуюча компанія мережі ТРЦ Караван, входить до групи компаній DCH, одного з найбільших українських бізнесів з 20-річною історією успіху. Засновник та президент Олександр Ярославський. Пріоритетними напрямками діяльності DCH є фінанси, промисловість, видобуток корисних копалин, транспорт, девелопмент, виробництво будматеріалів, готельний бізнес.