Сб. Дек 4th, 2021

Львівський рітейлер гаджетів ЖЖУК, який налічує понад 650 торгових точок в Україні в 23-х областях України та кількох містах у Польщі, до 10-річчя мережі провів ребрендинг, пише RAU.

Перший магазин в оновленому форматі під вивіскою “Жук” розпочав роботу в Хмельницькому на вул. Проскурівська, 18. Площа пілотного об’єкта склала 60 кв. м.

“Спочатку ЖЖУК позиціонувався, як магазин гаджетів. Після ребрендингу він стає точкою видачі з шоу-румом. Справа в тому, що інтернет-магазин мережі має значно ширший асортимент і на одних гаджетах не зупиняється, тому вирішили доносити покупцям, що Жук – це інтернет-маркет з точкою видачі в ньому”, – розповіла Юлія Дзюба, засновниця рітейл-ательє Dzyuba, яке проводило ребрендинг торгової мережі.

В асортименті інтернет-маркету Жук більше 100 000 товарів. Покупці можуть вибрати онлайн не тільки смартфони, планшети, ноутбуки, різні гаджети та аксесуари до них, а й побутову техніку, електротранспорт, товари для дому та саду, автотовари та багато іншого.

В рамках нового позиціонування змінився також фірмовий стиль рітейлера. Оновлення отримали лого і назва: ЖЖУК втратив одну букву “Ж” в неймінгу, але придбав значок геолокації в візуалізації логотипу.

“Перед нами стояли непрості виклики, в силу специфічних бізнес-моделі, операційних процесів і регіональних особливостей архітектури точок: зробити рітейл-простір привабливим для покупця і донести нове позиціонування бренду і його переваги через формат, дизайн і комунікацію”, – пояснюють в рітейл-ательє.

Нагадаємо, дрібноформатний рітейлер гаджетів ЖЖУК працює на ринку України з 2011 року, коли у Львові був відкритий перший магазин. Засновником мережі виступає ТОВ “МОБІЖУК”, власником якої числиться бізнесмен Ігор Андрєєв. З 2016 року компанія вийшла також на польський ринок, де працює під брендом ZZUK. Зараз мережа налічує понад 650 магазинів у 23-х областях України та кількох містах Польщі.