Вт. Окт 26th, 2021

За даними нового дослідження, американські міленіали зараз використовують свої мобільні телефони більше, ніж будь-коли раніше, і саме реклама з винагородою стала для більшості улюбленим різновидом мобільної реклами, пише Sostav.ua.

Дві третини (64%) американських міленіалів зазначили, що за останній рік стали більше використовувати мобільні телефони, оскільки унаслідок пандемії ці гаджети стали універсальним засобом для різноманітних цілей – від ігор до шопінгу і розваг, про що свідчить звіт компанії Tapjoy, яка займається мобільною рекламою і монетизацією додатків (на основі опитування 5026 споживачів покоління Y).

— 86% використовують свої смартфони для ігор, що значно більше у порівнянні з тими, хто грає на приставках / портативних пристроях (37%) і ПК (27%), але поточна пандемія підсилила ці звички.

— Майже три чверті опитаних більше грали в ігри на мобільному телефоні унаслідок пандемії, а 59% завантажили нові додатки з іграми; 60% зазначили, що вони планують і надалі грати в мобільні ігри.

— Понад половина представників здійснювали більше покупок за допомогою мобільного телефону за останній рік і планують робити це надалі. Серед найпоширеніших категорій для покупок можна виокремити розваги, їжу на виніс, одяг і косметику / предмети гігієни.

— У переважній більшості випадків вони надають перевагу шопінгу через мобільні телефони у порівнянні з комп’ютерами та фізичними магазинами; 80% стверджують, що часто роблять покупки з мобільного телефону, а 73% купують за допомогою телефону від одного до чотирьох разів на тиждень.

— 58% зазначили, що надають перевагу рекламі з нагородою, у порівнянні з банерною рекламою (12%) і рекламою в соціальних мережах (10%).

— 63% заявили, що їм подобається використовувати стіни пропозицій, а головною причиною для здійснення покупок через мобільну рекламу є можливість отримання винагороди в іграх. Вони найбільш схильні брати участь в опитуваннях, але також їм подобаються відео та безкоштовні пробні версії.