Вт. Окт 26th, 2021

Таким чином, Львів стане четвертим містом в Україні, у якому представлений бренд, після Києва, Харкова та Одеси.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, магазин H&M почне роботу в ТРК Victoria Gardens і займе локацію одразу на двох поверхах загальною площею 1900 кв. м. Інтер’єр магазину виконаний у найновішій концепції бренду і відрізняється м’яким освітленням та природними кольорами, що створює комфортні умови для шопінгу.

«Продовжуючи активну експансію H&M в Україні, ми з радістю оголошуємо дату довгоочікуваного відкриття у Львові. Вже 28 жовтня кожен львів’янин зможе завітати до H&M та отримати неперевершений досвід покупок. Ми впевнені, що жителі міста гідно оцінять як сучасний інтер’єр, так і широкий асортимент товарів для всієї родини», – підкреслив Мемет Арісой, регіональний менеджер H&M в Україні та Східній Європі.

У новому H&M будуть представлені відділи жіночого, чоловічого, підліткового та дитячого одягу. Крім того, в магазині можна буде знайти лінійку спортивного одягу H&M Sport.

ТРК Victoria Gardens – найбільший торгово-розважальний комплекс Західної України, розташований у Львові за адресою вул. Кульпарківська, 226 А. ТРК введено в експлуатацію у 2016 році.

«Ми дуже раді відкриттю першого магазину H&M у Львові саме в нашому ТРК. Ми переконані, що це один із найбільш очікуваних брендів у місті, тому доклали максимум зусиль, щоб залучити такого якірного орендаря. Віримо, що завдяки перетину наших цільових аудиторій співпраця буде успішною і взаємовигідною, а у наших відвідувачів буде ще більше причин обирати ТРК Victoria Gardens», – прокоментувала Наталія Кравець, комерційний директор Dragon Capital Property Management.