Вт. Окт 26th, 2021

Фахівці зі створення вертикальних ферм компанії Vertical Field Ukraine вже вирощують зелень в контейнері з особливим мікрокліматом, спеціальним освітленням і економною системою поливу в безпосередній близькості до супермаркету Varus.

Як повідомили RAU у прес-службі компанії, в США, Євросоюзі, Ізраїлі досить давно використовують вертикальні зелені ферми для стабільного забезпечення жителів міст свіжою зеленню високої якості. Добрався даний тренд і до України. Першим в Україні проект вертикальна ферма в супермаркеті реалізував Varus спільно з Vertical Field Ukraine.

Vertical Field Ukraine створює «зелені стіни» для вирощування рослин в будь-якому місці. Обробка врожаю відбувається за допомогою інноваційної автоматизованої системи, в стерильному середовищі – люди з ним практично не контактують.

При цьому система весь процес контролює на 100%. Урожаю не завадять погодні умови або забрудненість повітря – рослини знаходяться в закритому приміщенні з чистим повітрям і врожайність не залежить від зовнішніх погодних умов.

Подібні ферми ще й дуже екологічні – не забруднюють стічні води, не призводять до ерозії ґрунтів, мають істотно менший викид парникових газів. На них значно знижено споживання води завдяки контрольованому мікроклімату і використанню замкнутого циклу іригації.

Ця колаборація дає клієнтам Varus відразу кілька переваг.

По-перше, вони точно знатимуть, як і де виростили куплену ними зелень і навіть можуть подивитися, як вона росте через скляну вітрину контейнера.

По-друге, покупець отримує товар прямо «з грядки» на піку стиглості і свіжості.

По-третє, зелені ферми всесезонні — рослини можна вирощувати в них круглий рік. А значить клієнт Varus може придбати і вживати продукт з грядки незалежно від сезону.

Закритий простір вертикальних ферм захищає рослини від паразитів і шкідників, тому майже не потребує хімічного захисту. «Зелена ферма» – екологічно чисте середовище, яка дозволяє рослинам синтезувати велику кількість вітамінів та інших корисних речовин і зберігати їх на максимумі на полицях магазину.

Купити зелень, вирощену на вертикальній фермі можна в супермаркеті Varus в Дніпрі на проспекті Героїв, 2.