Пт. Сен 17th, 2021

Наприкінці липня на першому поверсі найбільшого торгово-розважального комплексу Західної України Victoria Gardens відкрився магазин DeFacto площею 1262 кв. м, пише RAU.

«Це вже третій турецький fashion-бренд, представлений у нашому ТРК, і  досі, перший та єдиний магазин мережі у Львові. Після неповних двох місяців роботи ми спостерігаємо гарну динаміку відвідуваності та хороші показники товарообігу, адже повсякденний одяг за доступними цінами користується великою популярністю у відвідувачів. До речі, цей бренд також вподобають туристи зі Сходу, які цьогоріч позитивно вплинули на торгівельні показники», – зазначив комерційний директор ТРК Victoria Gardens Олександр Буркацький.

В асортименті продукції DeFacto можна знайти все що потрібно – від нижньої білизни до верхнього одягу, для широкої вікової аудиторії дорослих та дітей. Дизайнери DeFacto крокують в ногу з часом, тому продукцію купують люди з усього світу.

Як повідомили представники комерційного відділу ТРК – це не останні новини про нові відкриття. Вже зовсім скоро розпочне роботу новий для львів’ян якірний магазин одягу та аксесуарів.

Довідка

ТРК Victoria Gardens – найбільший торгово-розважальний комплекс Західної України, розташований у Львові на вул. Кульпарківській, 226 А. ТРК введений в експлуатацію в 2016 році. З березня 2018 року Victoria Gardens знаходиться під управлінням команди Dragon Capital Property Management.

Dragon Capital PM – компанія, яка здійснює управління портфелем комерційної нерухомості однієї з найбільших груп компаній в Україні Dragon Capital. Зараз під управлінням Dragon Capital PM знаходиться 31 об’єкт комерційної нерухомості, з них 14 об’єктів офісної нерухомості, 6 об’єктів торгової нерухомості і 11 логістичних комплексів площею 778 000 кв. м, що робить компанію одним з найбільших гравців ринку нерухомості України. Портфель об’єктів торгової нерухомості Dragon Capital також включає ТЦ Piramida, ТЦ Smart Plaza Obolon і ТРЦ Аладдін в Києві, ТРЦ Sky Park в Вінниці.