Пт. Сен 17th, 2021

Інноваційний дизайн, велика літня тераса та 100 нових робочих місць: у Луцьку відкрився найбільший одноповерховий ресторан McDonald’s в Україні.

Про це RAU повідомила прес-служба компанії. 11 вересня у Луцьку відкрився перший ресторан McDonald’s за адресою просп. Соборності, 43. Інвестиції у відкриття ресторану у Луцьку склали понад $1,5 млн. На даний час це найбільший одноповерховий ресторан з McDrive в Україні.

Просторий заклад має площу 675 кв. м та розрахований прийняти 238 гостей у залі та 96 – на літній терасі, а інтер’єр оформлений у впізнаваному фірмовому стилі. Ресторан обладнаний сервісами McDrive та McDelivery (доставка запрацює з 14 вересня).

Робити замовлення швидко та зручно дозволяють шість двосторонніх терміналів самообслуговування – на великих екранах можна роздивитись страви та обрати ті, що до смаку, без метушні у черзі.

Для зручності відвідувачів касова зона розділена на дві частини — для замовлення та видачі, а працівники сервісу можуть принести замовлення за столик. Також в залі працюють експерти з гостинності, задача яких створити комфортну атмосферу та потурбуватися про потреби клієнтів.

Щоразу відкриваючи ресторан у новому місті, компанія сприяє розвитку місцевих громад, посилює налагодження співпраці з локальними постачальниками та інвестує у формування системи кругової роботи з відходами через пошук партнерів у регіоні.

Довідка

McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. Компанія налічує більше 100 ресторанів у 24-х містах України. Компанія щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.