Пт. Сен 17th, 2021

Німецький концерн Bosch має намір розмістити потужності з виробництва електроінструментів в Україні. Наразі компанія вивчає можливі варіанти локацій, пише 24tv.ua.

Про те, що на території України може запустити своє виробництво Bosch, 9 вересня повідомив президент групи в Україні, Росії, Білорусі, Центральній Азії, Монголії та Кавказі Штеффан Гоффманн. Це сталося після його зустрічі з першим віцепрем’єром – міністром економіки Олексієм Любченком у Києві.

Можлива поява виробництва Bosch в Україні

Україна для нас – цікавий і важливий регіон для інвестування. Маємо серйозні наміри організувати тут потужності з виробництва електроінструменту, – зазначив Гоффманн.

За його словами, наразі у процесі дослідження локація для виробництва. Крім того, аналізують близькість ринків збуту, питання кваліфікованої робочої сили та організаційні аспекти.

У відповідь Любченко заявив про готовність уряду України співпрацювати з бізнесом та усіляко сприяти у розвитку його проєктів. Він також наголосив на наявності законодавчого пакета для підтримки стратегічних інвесторів.

Під час зустрічі сторони обговорили преференції для великих інвесторів та важливі для України напрями розвитку економіки у сферах декарбонізації, зеленої енергетики, накопичення енергії.

Компанія Bosch: що про неї відомо

  • Bosch – німецька електротехнічна та машинобудівна фірма, виробник електромеханічної індустріальної та побутової техніки.
  • Компанію як у 1886 році в місті Штутгарт заснував Роберт Бош. Тоді вона називалася «Майстерня точної механіки та електротехніки».
  • До складу групи входить Robert Bosch GmbH і приблизно 460 дочірніх та регіональних компаній. Компанія представлена майже в 150 країнах світу.