Пт. Сен 17th, 2021

Наступного року мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s планує розвиток мережі вздовж доріг. Про це повідомив Інтерфакс-Україна директор з розвитку McDonald’s Ukraine Віталій Стефурак, передає liga.net.

«Це новий для нас сегмент, який ми плануємо розвивати. Сподіваюся, вже наступного року побачимо заклади безпосередньо на трасах. Так, дороги в Україні активно оновлюються. Але дороги це не тільки про швидкість — це про комфорт», – сказав він.

За словами Стефурака, вони бачать зростання внутрішнього туризму та сподіваються на відновлення зовнішнього.

«Кількість транспорту, що проїжджає у тому чи іншому напрямку, вже достатня. Є дороги, автостради, які вже готові для того, аби інвестувати та отримати нормальний термін окупності», – сказав він.

У березні 2021-го в McDonald’s повідомили, що 2021 року планують інвестувати в розвиток $ 42 млн і відкрити понад 10 нових закладів. Планувався запуск McDonald’s у Запоріжжі, Білій Церкві, Івано-Франківську, Луцьку та Хмельницькому. 2022 року в компанії планували відкриття у Кропивницькому, Маріуполі, Чернівцях та Ужгороді. Загалом мережа має в Україні понад 100 ресторанів і працює на українському ринку з 1997 року.