Пт. Сен 17th, 2021

В останній місяць літа компанія представила новий магазин в столиці і модернізувала два в Миколаєві, Житомирі та ще один у Києві.

Як повідомили RAU в прес-службі компанії, омніканальна мережа Фокстрот продовжує масштабне оновлення роздробу, а разом з цим – відкриває нові торгові об’єкти.

Абсолютно новий магазин електроніки та побутової техніки зустрічає покупців у ТЦ ХІТ MALL, який нещодавно відкрився на проспекті Перемоги, 134/1. Цей об’єкт став 24-м магазином у Києві та 165-м в мережі. В асортименті зроблений акцент на digital-групі товарів – смартфонах, планшетах, ноутбуках, аксесуарах, відеотехніці та дрібній побутовій техніці.

Яскраво і стильно виглядає після реновації магазин мережі електроніки в столичному ТЦ Квадрат (вул. Гната Юри, 20), зберігши своє поточне місце розташування з моменту першого відкриття в 2010 році і площу після реформату 2016 року (загальна – 1021 кв. м, торгова – 810 кв. м). Там переглянуто зонування простору з облаштуванням фірмової зони «хаб», місця для комфортного оформлення покупок в кредит від банків-партнерів з лаундж-зоною, розміщенням фірмових бренд-зон з технікою. Особливо ефектно представлена ??бренд-зона Delonghi (кава) на вхідній зоні магазину. Магазин зберіг поточний асортимент у популярних категоріях побутової техніки. Розширено асортимент кавоварок, холодильників Side-by-side, аудіо-відео та IT-техніки, аксесуарів.

Після реформату відкрили магазин в ТЦ Depot в Миколаєві (пр-т Корабелів, 14). Загальна площа – 1303 кв. м, торгова – 960 кв. м. Відповідно до концепції бренду повністю змінили оформлення, освітлення, планограмму магазину, додали бренд-зони і точки тест-драйву дрібної побутової техніки. У частині асортименту майже вдвічі збільшена представленість вбудованої побутової техніки.

Другий модернізований магазин представили в Житомирі – на площі Житній Ринок, 1. Торгова площа – 743 кв. м, загальна – 1028 кв. м. Повністю змінилося планування магазину, з фірмовим «хабом» в центрі, де знаходиться точка видачі інтернет-замовлень з foxtrot.ua, каси, сервісні послуги. Поруч з кредитною зоною розмістили лаундж-простір з дитячим «куточком». У магазині розташовано 19 бренд-зон світових виробників побутової техніки, завдяки цьому розширено асортимент преміум-сегмента.

У вересні-жовтні оновлення мережі продовжиться і в інших містах країни, а нові магазини відкриють у Харкові в ТРЦ Караван і в Києві в ТРЦ Respublika Park.

Як відомо, мережа Фокстрот – один з найбільших українських рітейлерів, налічує 165 магазинів в 90 куточках країни і інтернет-платформу foxtrot.ua. У 2019 компанія запустила комплексне перезавантаження бренду, яке передбачає модернізацію роздробу і посилення в e-commerce. За два роки реалізації нової стратегії на рахунку компанії більше 50-ти оновлених магазинів, сучасний онлайн-магазин з щомісячною відвідуваністю до 10 млн осіб і бренд-герой – 3D-лисичка Фоксі, який полюбився багатьом покупцям.