Вт. Окт 26th, 2021

Представництво мережі Фокстрот стало першим магазином електронної та побутової техніки, що відкрився після реновації торгово-розважального центру, пише RAU.

На початку вересня рітейлер відкрив восьмий магазин бренду у Харкові в оновленому ТРЦ Караван (вул. Героїв Праці, 7). Магазин розмістився у зручній локації, поруч з продуктовим гіпермаркетом, на площі 1400 кв. м, з якої торгівельна – 1114 кв. м. Це дало змогу представити розширений асортимент в усіх категоріях товару.

У центральній частині магазину облаштували сервісний хаб з точкою видачі інтернет-замовлень з foxtrot.ua, поруч – зону кредитування та великий лаундж-простір з безкоштовною кавою, дитячий куточок.

Виділяє цей Фокстрот величезний вибір вбудованої техніки: понад 45 комплектів на будь-який смак, розмаїття товарів з категорії beauty. На фірмових бренд-зонах представлена продукція ТМ Apple, Samsung, Kenwood, DeLonghi, Siemens, Polaris, Rowenta, Sony, Gorenje, Bosch, Logitech, Xiaomi.

«Щоразу запускаючи новий магазин, для нас важливо, передусім, забезпечити нашим відвідувачам комфорт під час вибору товару. Тому ми завжди керуємося кількома принципами: максимально ефективно задіяти торгівельній простір і створити відповідні умови для вибору та покупки, – відзначив виконавчий директор мережі Фокстрот Олексій Зозуля, коментуючи відкриття магазину в ТРЦ Караван. –  Так, за перше півріччя 2021-го року ми додали до історії оновлення мережі 18 сучасних магазинів Фокстрот, два із яких – абсолютно нові торгівельні об’єкти у провідних ТРЦ Харкова. Це дає можливість посилити позиції бізнесу у цьому регіоні та залучити нових клієнтів».

Відзначимо, ТРЦ Караван  – один з перших та найбільших торгівельних центрів Харкова, загальною площею 85 000 кв. м. Наприкінці травня 2021 року розпочалися роботи з реконструкції об’єкту, які мають завершитися у повному обсязі у листопаді цього року.

Омніканальний ритейлер Фокстрот розпочав масштабну реновацію роздрібної мережі у 2019 році, презентувавши перший магазин нового формату у Броварах (ТРЦ Термінал) у липні. У травні 2021-го харківське представництво Фокстрот поповнилося сьомим магазином, що відкрився у новому торгово-розважальному центрі Nikolsky. Цей торговий об’єкт став найбільшим за площею та асортиментом у мережі бренду у Харкові.

Станом на початок вересня у концепції «білого хабу» відкрито 55 торгівельних точок і процес модернізації триває.