Сб. Янв 29th, 2022

Новий центр масової вакцинації від COVID-19 розпочав свою роботу з 28 серпня у столичному ТРЦ Retroville. Він працюватиме без попереднього запису як у робочі дні, так і у вихідні.

Як повідомили RAU у ТРЦ Retroville, центр вакцинації 28 серпня відкрили у торговельно-розважальному центрі Retroville за адресою: м. Київ, проспект Правди, 47. У пункті проводитиметься щеплення вакцинами Pfizer, Moderna та AstraZeneca.

Режим роботи центру:

Понеділок – п’ятниця: з 10:00 до 15:00.

Субота, неділя: з 12:00 до 17:00.

Попередній запис за телефоном чи у «Дії» не потрібен. У пункті вакцинації діятиме жива черга. Зробити щеплення у центрі можуть як окремі громадяни, так і організовані групи (родини, команди, колективи підприємств та організацій тощо).

Нагадаємо, антиковідні вакцини Pfizer, Moderna та AstraZeneca визнані ВООЗ як вакцини для екстреного щеплення і пройшли перевірку Європейським агентством із лікарських засобів. Після щеплення однією з них особа має право на отримання COVID-сертифікату, який офіційно визнається для подорожей в країни Євросоюзу.

Наразі в регіонах України працюють понад 360 центрів масової вакцинації, з них понад 20 – у Києві. Раніше у МОЗ повідомили, що в Міністерстві вітають ініціативи щодо відкриття центрів вакцинації, які роблять щеплення від COVID-19 доступними для якнайбільшої кількості українців.