Вт. Окт 26th, 2021

«Нова Пошта» протестувала доставку за допомогою безпілотного літального апарату (БПЛА), тестова посилка піднялася на висоту 300 метрів о 7:00 з аеродрому «Чайка» (Київська обл.) І прибула на аеродром «Коротич» (Харківська обл.) О 12:00, пише allretail.ua.

Як повідомила пресслужба компанії в четвер, у зворотному напрямку посилка вилетіла о 14:00 з «Коротича» та о 19:00 прибула до Києва.

Тестова відправка була здійснена на безпілотний літак Discovery української компанії «Аеродрон».

«Вперше в світі БПЛА з відправленням пролетів відстань в 480 км. Крім «Нової пошти», на подібне до цього часу не зважилася жодна інша логістична компанія. У наших планах — скоротити час польоту до трьох годин і масштабувати доставку безпілотниками, зробивши її доступною для більшості клієнтів «, — цитує пресслужба СЕО компанії Олександра Бульбу.

«Нова Пошта» зазначає, що наступний тестовий політ запланований до Львова і відбудеться в серпні. У майбутньому час польоту скоротиться до трьох годин, а загальна вага вантажу, який буде перевозитися, складе 250 кг і більше.

Компанія планує запустити послугу в комерційну експлуатацію вже у 2022 році.

Говорячи про те, як відбувається доставка посилки БПЛА, в «Новій пошта» розповіли, що спочатку вона доставляється з сортувального термінала на аеродром, де її завантажують в спеціальний відсік безпілотника. Далі вона відправляється по заздалегідь запрограмованому маршруту.