Пт. Сен 17th, 2021

16 липня в Одесі, у затишному курортному мікрорайоні Одеси “Дача Ковалевського”, відкрився новий магазин «крокової доступності» Таврія В. Як виглядає та що пропонує покупцям новий об’єкт однієї з найпопулярніших торгівельних мереж Південної України.

Як повідомила RAU прес-служба рітейлера, це вже 110-й торговельний об’єкт мережі. “В останні роки девелопери звернули увагу на затишний зелений мікрорайон Одеси, більшу частину якого займають об’єкти рекреаційний забудови – бази відпочинку та санаторії. Поступово тут стали з’являтися житлові комплекси, мешканці яких потребують сучасної торговельної інфраструктури”, – пояснили свій вибір локації в компанії.

Достатньо компактний, новий магазин Таврія В на “Дачі Ковалевського” пропонує на невеликій площі необхідний асортимент товарів, який розрахований як на місцевих жителів, так і на тих, хто приїхав відпочити. Тут покупці можуть придбати найбільш необхідні товари, асортимент яких (6000 SKU) включає м’ясо, хліб, овочі та фрукти, молочну та гастрономічну продукцію, напої, відділ побутової хімії та господарських дрібниць, товари для домашніх улюбленців тощо.

Акцент зроблений на продукти категорії fresh. У сезон свіжих овочів та фруктів у магазині Таврія В можна придбати помідори, огірки, кабачки, баклажани, перець, молоду картоплю, зелень, фрукти, а також кавуни з фермерських господарств. На великій вітрині представлено свіже вагове м’ясо, мариноване м’ясо для шашлику, ковбаски гриль, широкий вибір гастрономічної продукції, риба. На другому рівні супермаркету розташований відділ алкогольних напоїв.

Для покупців створені комфортні умови. Комбінована система охолодження забезпечує атмосферу прохолоди в спекотний день, ретельно спроектовано розміщення торговельного обладнання – широкі проходи, зручна система навігації, акцентне освітлення.

У супермаркеті працює власна пекарня, що оснащена високотехнологічним французьким обладнанням. Процес організований таким чином, що покупці можуть власноруч спостерігати процес випічки. Тепер гаряча випічка – чіабатта, сендвічі, хрусткі багети, круасани – представлена в магазині протягом всього дня.

У магазині розташований термінал самообслуговування, за допомогою якого можна оплатити комунальні послуги, поповнити банківські карти та . В прикасовій зоні можна скористатися кавовим автоматом, який працює в форматі «coffee to go». У новому магазині діють ті ж акції та вигідні пропозиції, що і в інших магазинах мережі Таврія В, а також програма лояльності «КлеверБонус», що дозволяє покупцям накопичувати бонуси й економити на наступних покупках.

Довідка

Мультиформатна компанія Таврія В заснована у 1992 році. Станом на липень 2021 року регіональна мережа включає 110 торговельних об’єктів: Одеса та область – 95, Київ – 1, Миколаїв – 8, Херсон – 1, Хмельницький – 5. Компанія розвиває торговельні центри, делікатес-маркети, «магазини біля дому», кафе швидкого харчування, ресторани VIP-класу, виробничі цехи, логістичні центри, службу доставки, департаменти зовнішньоекономічної діяльності, private lable. Загальна площа об’єктів – 370 349 кв. м, торгова площа – 163 319 кв. м.