Пт. Сен 17th, 2021

Apollo Next позиціонують як повністю диджиталізовану мережу спортклубів – вся взаємодія відбувається через сайт, застосунок, систему розпізнавання обличчя, браслет Apollo Next та NFC пристрої, повідомляє hmarochos.

Група компаній Fozzy Group (супермаркети «Сільпо», Fozzy, «Фора») анонсувала створення мережі спортклубів Apollo Next. Перші простори відкриються у вересні.

Назва Apollo Next відсилає до космічних програм NASA. Клуби мережі матимуть назви Apollo 019, Apollo 020, Apollo 123 тощо. Так, на початку вересня відкриються три спортклуби в Києві:

  • Apollo Next 019, площа 1300 м?, ТРЦ Dream Town 1, просп. Оболонський, 1-Б;
  • Apollo Next 020, площа 1200 м?, ТРЦ ХарьОК, вул. Декабристів, 9-Е;
  • Apollo Next 021, площа 1200 м?, ТРЦ Арена Сіті, вул. Басейна, 2-А.

 

У новій мережі пропонуватимуть «місії» для малих груп з 6-7 людей. Разом з інструктором-лідером вони будуть тренуватися як команда. Місії організовують під різноманітні рівні підготовки та цілі: наприклад, підтягнутися 10 разів, віджатися, підготуватися до запливу чи марафону тощо.

Групові тренування поза місіями проводяться у партнерстві з Les Mills, провайдером фітнес-програм із Нової Зеландії. У розкладі буде понад 110 занять на тиждень в кожному клубі. Тренування проводитимуть онлайн та офлайн.

Кожен спорт простір має зону для групових тренувань, функціональну зону для малих груп, кардіо-зону, зону розтяжки, а також місце для роботи з вільною вагою та спортивним обладнанням.

На території є соціальний простір з кав’ярнею-баром, крамничка з екіпом від Decathlon, аксесуарами та спортивним харчуванням, а також роздягальні й душові.

Apollo Next позиціонують як повністю диджиталізовану мережу спортклубів, без паперових контрактів, карток, ключів і готівки – вся взаємодія відбувається через сайт, застосунок, систему розпізнавання обличчя, браслет Apollo Next та NFC пристрої.

Підписка дає можливість тренуватися щодня протягом чотирьох тижнів. Вартість підписки за передпродажем – 200 гривень.

Для тренерів також пропонують підписку – вона дозволяє їм проводити необмежену кількість тренувань і консультацій у просторі спортклубу. У підписку включено користування всім обладнанням і сервісами.