Вт. Июн 15th, 2021

Через нестабільну роботу офлайнових магазинів у період жорсткого карантину жителі України стали на 71%[1] частіше замовляти доставку товарів онлайн. Лише з початку 2021 року кількість замовлень з послугою OLX Доставка зросла до 1,73 мільйона угод на 1,44 мільярда гривень. З червня OLX та Justin розпочинають співпрацю, щоб у користувачів був ще більший вибір, з яким оператором і в якому найближчому пункті видачі вони можуть отримати своє замовлення.

З 1-го червня всі замовлення з онлайн-платформи OLX можна буде доставляти оператором Justin. Більше як 450 відділень знаходяться переважно у відомих мережах супермаркетів та торговельних центрах, щоб українці не витрачали додатковий час та могли зручніше дістатися до пункту отримання товару.

Користувачі OLX можуть обрати оператора під час оформлення послуги OLX Доставка. У компанії повідомляють, що доставлятимуть товар, замовлений на платформі, протягом 1-2 днів. Вартість доставки з Justin складає 30 грн.

«Кожен четвертий українець, який купує онлайн, робить понад 20 замовлень на рік, і кожний хоче, щоб цей процес був безпечним та комфортним. Саме тому OLX розширює партнерство в рамках послуги OLX Доставка. Забрати свій товар стане тепер ще зручніше, адже покупцям не потрібно робити жодних передплат, а гроші остаточно знімаються з картки лише після отримання й перевірки товару у відділенні Justin”, — розповідає Катерина Онищенко, директор OLX Україна та Центральна Азія.

З початку року найпопулярнішим товаром для українців, за даними OLX Доставка, стала електроніка – її замовляли 697 тис. разів. На другому місці – одяг та взуття – 517 тис. замовлень, не відстають і замовлення товарів для дітей – 403 тис. Активно купували все необхідне для хобі, відпочинку та спорту — 283 тис. доставок. Закривають список товари для дому і саду – 221 тис. замовлень. Найбільше покупок — понад 1,6 млн разів — українці зробили через мобільні додатки: 51% з Android проти 24% з iOS.

Тепер OLX співпрацює з трьома поштовими операторами: Justin, Нова Пошта та Укрпошта. Для продавців це збільшує можливості продажу товару через зручний для покупця сервіс доставки. Безпеку онлайн-платежів забезпечує фінансовий партнер UAPAY, інфраструктура якого відповідає всім вимогам міжнародного стандарту безпеки. Завдяки цьому дані карток продавців та покупців надійно захищені. У такий спосіб на платформі OLX щомісячно здійснюється понад 300 тисяч успішних угод, а за минулий рік було продано товарів з OLX Доставка на 2,5 млрд гривень.

[1] Дані OLX Доставка за січень-квітень 2021 у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

Довідка про компанію

OLX — один із найбільших онлайн-бізнесів в Україні. База ресурсу налічує майже 13 млн оголошень і щомісяця поповнюється на 4 млн нових пропозицій. Кожен другий український онлайн-користувач заходить на OLX мінімум раз на місяць.

Сервіс входить в ТОП 10 найбільш відвідуваних торговельних майданчиків світу. А мобільний додаток OLX встановлений на кожному другому українському смартфоні і займає першу позицію в категорії «Купівлі» для IOS і Android за даними SimilarWeb.