Пт. Сен 17th, 2021

Новий магазин продуктової мережі Novus відкрився у Шевченківському районі Києва, на вулиці Бульварно-Кудрявській, 15 Д.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, торговельна площа об’єкту складає 1400 кв. м. Для швидкості обслуговування у магазині розмістили вісім лінійних кас, дві інфо-каси та шість кас самообслуговування.

Покупцям пропонують широкий асортимент (понад 15 000 SKU) продовольчих і непродовольчих товарів, в тому числі кондитерські вироби, свіже охолоджене м’ясо, випічку, овочі, фрукти, свіжоспечену піцу, кулінарію з різноманіттям сезонних страв, наприклад, салатом із курячим філе, шпинатом і полуницею, та багато іншого.

На касі можна поласувати кавою, та купити снек у дорогу – хот-дог, круасан, чи сендвіч за смаком.

16 червня відбудеться відкриття ще одного супермаркету Novus – магазин розташується на вулиці на вул. Сержа Лифаря, 13.

Novus представлений на українському ринку з 2009 року. Компанія розвиває торгові об’єкти різних форматів площею від 400 до 7000 кв. м, в тому числі – франчайзингові. Окрім Києва та області, магазини рітейлера також представлені в Рівному, Черкасах, Тернополі, Миколаєві та місті Корець (Рівненська обл.).

Довідка

Novus входить в литовську групу BT Invest. Novus – одна з найуспішніших і перспективних мультиформатних мереж в Україні. Загальна площа торгових комплексів становить понад 220 000 кв. м. Товарообіг мережі Novus в 2019 році склав 11,5 млрд грн.