Ср. Июл 28th, 2021

Мережа ТРЦ Караван (Київ, Харків, Дніпро) та DeFacto, один з провідних турецьких fashion-брендів, підписали угоду про довгострокову співпрацю, повідомляє RAU.

Загальна площа магазинів DeFacto, що відкриються у мережі ТРЦ Караван восени, становитиме понад 3700 кв. м. В асортименті буде представлений жіночий, чоловічий та дитячий одяг (у тому числі для немовлят), взуття й аксесуари середньої цінової категорії.

Це дозволить DCH Infrastructure & Real Estate посилити тенат-мікс своїх ТРЦ якірним орендарем, а fashion-рітейлеру DeFacto – розширити географію та формат своєї присутності на вітчизняному ринку. Зокрема, у Харкові з бутіка у ТРЦ Караван почнеться знайомство містян з брендом, а в київському ТРЦ Караван DeFacto розмістить свій перший в Україні аутлет.

Керівник відділу оренди DCH Infrastructure & Real Estate Наталя Денисів підкреслює: «Партнерство з провідним турецьким брендом, компанією DeFacto, – важливий крок з реалізації нашої довгострокової стратегії, орієнтованої на збільшення частки системних операторів у тенант-міксі наших ТРЦ. Магазини сегменту affordable fashion стабільно демонструють високі операційні показники на кожному з наших торговельних майданчиків, тому ми певні, що колекції DeFacto обов’язково завоюють серця наших відвідувачів»

Довідка

DeFacto, що має понад 500 магазинів в 90 країнах світу, був заснований у 2003 році. Розвивати український напрямок компанія почала чотири роки тому та наразі активно розширює свою мережу, яка вже налічує сім бутіків.