Вт. Июн 15th, 2021

Омніканальна мережа побутової та електронної техніки Фокстрот продовжує оновлювати фізичні торгівельні точки, разом з цим, зміцнюючи свої позиції в онлайні. І доказом цього є сучасний, просторий та яскравий магазин, що відкрився у новому форматі у King Cross Leopolis, пише RAU.

Щоб спроектувати магазин за актуальною загальноприйнятою концепцією «білого хабу», у процесі реновації торгівельну площу скорочено до 1400 кв. м. Магазин став світлішим, сучаснішим та добре проглядається з будь-якої точки вхідної зони.  Облаштована кредитна зона для оформлення покупок у кредит від банків-партнерів та лаундж-простір.

Разом з тим, магазину вдалося зберегти за собою статус shop-in-shop, про що свідчить наявність близько 60-ти фірмових бренд-зон, максимальне й найактуальніше наповнення з усіх категорій товару. Там же можна замовити товар з асортименту foxtrot.ua, що налічує близко 45 000 SKU.

В оновленому магазині стало просторіше, яскравіше і комфортніше обирати й купувати. Оновлюйтеся з Фокстрот!

 

Довідка

ТРЦ King Cross Leopolis – перший професійний ТРЦ Львова з якісним набором магазинів міжнародних брендів, GLA 53 400 кв. м. Серед якірних орендарів гіпермаркет Ашан, гіпермаркет будівельних матеріалів Епіцентр К та супермаркет електроніки Фокстрот, а також понад 100  магазинів, у яких можна знайти все: від товарів для дому до модного одягу від кращих європейських виробників.  Розважальна зона складається з  кінотеатру мультиплекс на 7 кінозалів, серед яких зал формату 3D IMAX, ковзанки, дитячого розважального центру Fly Kids та фуд-зони.