Ср. Июл 28th, 2021

9 червня у столичному ТРЦ Retroville за адресою пр. Правди, 47 відкрилася точка видачі Rozetka. Вона розташована в торговій галереї на першому поверсі ТРЦ поруч з головною площею і входом №6. Це друга точка видачі Rozetka в київському мікрорайоні Виноградар.

Як повідомила RAU прес-служба торгово-розважального центру, точка видачі формату “М” площею 215 кв. м складається із зони видачі товарів, примірочних, алкогольного відділу та торгового простору з вітринами.

Оплатити замовлення можна будь-яким зручним способом: картою, готівкою, сертифікатом або безготівковим платежем. Перед оплатою товар можна оглянути, перевірити чи приміряти. Товар, розташований на вітринах, можна придбати одразу з полиць. Стати в електронну чергу для видачі замовлення можна буде за допомогою сервісу чек-ін або дуже швидко з власного смартфона.

Нагадаємо, у 2020 році Rozetka відкрила 66 власних точок видачі різних форматів в 24-х містах України. Серед них – два нових флагмана в Дніпрі та Харкові. На даний момент Rozetka управляє 109-ма власними точками видачі й офлайн-магазинами, а також 20-ма франчайзинговими точками – і все це в 30-ти містах України.

Довідка

ТРЦ Retroville – це перший в Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією. Серед переваг ТРЦ Retroville, який розташований в Києві за адресою проспект Правди 47, можна виділити: наявність центральної площі для проведення тематичних івентов на 1300 кв. м, дві галереї, закольцьовані по кругу, унікальний фуд-корт, парковку на 3245 місць. Серед якірних орендарів: продуктовий гіпермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, фітнес-клуб Sport Life, кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр Papashon, ресторани і 250 магазинів улюблених брендів.