Сб. Янв 29th, 2022

Супермаркет нової мережі співвласника МегаМаркет почав роботу 20 травня у Києві у житловому комплексі за адресою пр. Перемоги, 67, біля станції метро “Нивки”

Як повідомила RAU прес-служба мережі, магазин площею 2850 кв. м із власним кафе паназійської кухні оформлений у тематичному дизайні й концепції Health, Craft, Farm, Local. «ULTRA означає «більше, ніж» і метафорично демонструє динаміку й різноманітність асортименту. Формат змінювався кілька разів до старту проекту. В рітейлі з’явилися нові тренди: потрібно приділяти більше уваги клієнтському досвіду, тематичному дизайну й особливим концептуальним зонам», — пояснює засновник мережі Ultramarket Олег Вишняков.

У компанії SAGA Development розповідають, що шукали роздрібну мережу, яка зможе забезпечити користувачів ЖК і прилеглої території якісними продуктами та сервісом у сучасному форматі «у дома».

«Ultramarket допомагає реалізувати в San Francisco Creative House концепцію «15-хвилинного міста». Мешканці, співробітники офісів, сусіди з інших будинків можуть пройтися до 15 хвилин пішки та зробити покупки. Так супермаркет істотно покращує інфраструктуру всього району, допомагає скоротити час на дорогу і знизити навантаження на громадський транспорт й інфраструктуру міста», — каже засновник SAGA Development Андрій Вавриш.

При створенні тематичного дизайну першого магазину, команда Ultramarket використовувала змішану стилістику. В торговельному залі немає типових і візуально однакових відділів, всі зони відрізняються стилем, матеріалами і навіть шрифтами вивісок, але пов’язані єдиною ідеєю з акцентом на екологічність і крафт.

В оформленні використовували багато дерева, розпис на стінах, а в кожному відділі з’явилися свої арт-об’єкти. Наприклад, на вході в супермаркет гостей зустрічає величезне дерево, як символ основної ідеї екологічності продукції в відділах фермерських та органічних овочів і фруктів, фермерського м’яса й делікатесів. У рибному відділі можна побачити косяк риб, великі качалки у власній пекарні або величезний зефір в кондитерському відділі.

В рамках концепції Health, Craft, Farm, Local, мережа також запустила власну торгову марку The Local Food. Ultramarket почав співпрацювати з локальними виробниками на особливих умовах, підтримуючи таким чином малий бізнес. Акценти формату зроблені на фреш-зону, органічну й крафтову продукцію, здорове харчування й фермерські делікатеси. Крім кулінарії, піци, хліба й випічки власного виробництва, в супермаркеті працює кафе паназійської кухні.

Довідка

Ultramarket — нова українська мережа продовольчих супермаркетів і гіпермаркетів, яка виникла після поділу активів партнерів мережі Мегамаркет. В рамках нової концепції Health, Craft, Farm, Local мережу також проведе ребрендинг і реформат своїх гіпермаркетів у Києві за адресою вул. В. Гетьмана, 6 (ТРЦ «Космополіт») та вул. Богданівська (Сурикова) 3А, а також запустить новий Ultramarket на вул. Глибочицькій.

San Francisco Creative House — ревіталізація території промислової зони на Нивках в сучасний поліфункціональний комплекс з власним офісним центром і насиченою інфраструктурою. Перша черга ЖК введена в експлуатацію влітку 2020 року.

SAGA Development — девелоперська компанія, створена в 2016 році, працює за принципом екосистеми, що складається з партнерів, підрядників, мешканців, власників і орендарів торговельних приміщень в об’єктах компанії. У портфелі SAGA Development 4 реалізовані проекти та 14 проектів на різних етапах реалізації. Серед них поліфункціональні проекти нерухомості, ревіталізація промислових територій, знакові міські проекти, в тому числі CHICAGO Central House з першою в Києві медіаскульптурою, й SAGA City Space — єдина будівля з сучасною архітектурою на вулиці Сагайдачного на Подолі.