Сб. Май 8th, 2021

Власний магазин SPAR став четвертим в місті Рівне, а торгові точки Наш Край були відкриті по франшизі у Волинській і Вінницькій областях.

Як повідомили RAU в компанії VolWest Group, яка розвиває обидві торгові мережі, в першій половині квітня відкрився вже четвертий за рахунком магазин SPAR в Рівному. Це власна торгова точка рітейлера, яка знаходиться за адресою вул. Чорновола, 60. Площа магазину складає 157 кв. м, що відповідає формату магазину біля дому. Тут працює дві каси, є відділи м’яса, кулінарії, власної випічки і зона Food to Go. Нагадаємо, SPAR – одна з найбільших в світі мереж супермаркетів і гіпермаркетів, яка розвивається в Україні за системою франчайзингу та пропонує чотири торгові формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв. м), SPAR (супермаркети 200-800 кв. м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв. м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв. м).

SPAR Україна – з січня 2017 року розвивається і в Україні як один із бізнес-напрямків діяльності інвестиційної групи VolWest Group.

Крім того, в квітні були відкриті відразу два магазини мережі Наш Край в форматі «експрес», на умовах франчайзингу в Волинській (Луцьк) та Вінницькій (смт Вороновиця) областях.

У Луцьку магазин «Наш Край Експрес» площею 40 м кв м з однією касою відкрився за адресою вул. Рівненська, 113/1.

В смт. Вороновиця Наш Край працює за адресою вул. Козацький Шлях, 43. Площа торгового закладу становить 155 кв. м. Тут для обслуговування покупців встановлені дві каси, є зона Food-to-Go з смачними хот-догами, паніні й ароматною свіжомеленою кавою.

Також в нових магазинах Наш Край діє програма лояльності DRUZI, що дозволяє покупцям відслідковувати накопичені і витрачені бонуси, і економити на наступних покупках, бачити історію покупок і отримувати персональні пропозиції.

Завантажити додаток DRUZI можна на Google Play також зареєструватися можна на сайті DRUZI або в чат-боті Viber

Довідка

Наш Край – національний оператор, представлений в трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес. Мережа є лідером ринку франчайзингу продуктового рітейлу в Україні і належить інвестиційній компанії Volwest Group. Перший магазин почав свою роботу в 2001 році. Мережа розвиває франчайзинг з 2002 року.