Сб. Апр 10th, 2021

Мережа побутової техніки та електроніки Фокстрот повідомляє про підписання договору оренди приміщення у ТРЦ Respublika Park.  Загальна площа нового магазину складе 1450 кв. м, очікувана дата відкриття – ІV квартал 2021 року, пише RAU.

За попередніми анонсами, ТРЦ Respublika, що будується у столиці на вул.В. Кільцевій, 1, готується відчинити свої двері для відвідувачів у IV кварталі 2021. Це буде один з найбільших торгівельно-розважальних центрів в Україні, загальною площею 300 000 кв. м, з більше 500 магазинів орендарів, першим оазисом з живими деревами під дахом, технологічним парком розваг, найбільшим кінотеатром, спортивним клубом, паркінгом на 3500 паркомісць.

Поруч з ТРЦ розташований житловий квартал Respublika, де на стадії будівництва перебуває 17 500 квартир з 48 000 майбутніми жителями. У пішохідній доступності проживають 72 000 людей.

«ТРЦ Respublika претендує стати першим сучасним масштабним торгівельно-розважальним центром південної частини столиці, а його зручне територіальне розташування дає великі можливості як для покупців, так і, власне, – відкриває перспективи для ритейлерів. Тому очевидно, що Фокстрот, як бренд, що динамічно розвивається, запропонує майбутнім відвідувачам супермаркет електроніки у новітньому форматі з найширшим асортиментом та висококласним сервісом», – прокоментував Василь Шургот, керівник відділу нерухомості та розвитку мережі Фокстрот.

Зазначимо, нещодавно виконавчий директор бренду Фокстрот Олексій Зозуля анонсував запуск дев’яти нових торгівельних об’єктів у популярних ТРЦ різних міст України та модернізацію близько 20 існуючих магазинів.

Довідка

Фокстрот – одна з найбільших торговельних мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Станом на березень 2021 року бренд є омніканальним (офлайн і онлайн торгівля): охоплює 162 магазини загальною торгівельною площею 153 000 кв. м в 90-та обласних і районних центрах України та інтернет-магазин foxtrot.ua, трафік відвідування якого сягає 9,5 млн користувачів в місяць.

Бренд Фокстрот розвиває група компаній Фокстрот, співзасновники — Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев.