Сб. Май 8th, 2021

«Фокс Клуб» стає ФоксFan, зберігши найкращі напрацювання та розширюючи можливості клієнтів, кількість яких у Фокстрот за рік зросла з 9,5 до 11,1 млн осіб.

За 2020 рік омніканальна мережа Фокстрот суттєво збільшила число своїх прихильників, демонструючи позитивну динаміку за показниками рівня їхньої лояльності. Цьому передувала низка змін, впроваджених як у напрямку управління взаємовідносинами з клієнтами, так і в цілому – в рамках стратегії оновлення бренду.

Станом на квітень поточного року кількість учасників програми лояльності Фокстрот зросла на 1,6 млн та склала 11,1 млн клієнтів, частка утримання виросла на 18%, частота покупки – на 10%, а чисельність молодіжної аудиторії – на 15%.

До того ж, нещодавно компанія провела ребрендинг Програми лояльності «Фокс Клуб», презентувавши її оновлений формат під назвою ФоксFan. Ритейлер запропонує своїм покупцям ще більше персональних пропозицій, персоналізованого контенту та акцій з використанням елементів гейміфікації.

 «Приємно констатувати, що протягом тривалого часу за темпами приросту та кількістю учасників програми лояльності Фокстрот (якій, до речі, виповнюється 15 років) у секторі ритейлу побутової та електронної техніки компанія продовжує зберігати лідерство. Постійні покупці залишаються з нами, у 90% випадках із використанням бонусної карти та з долею 75%  повторних покупок. Нові ж, отримавши позитивний досвід від першого контакту, в тому числі в онлайні, приєднуються до пулу наших «фанів», – відзначив Євген Кречетович, начальник служби CRM компанії Фокстрот.

Він також додав, що ріст аудиторії зумовлений декількома факторами: розширенню товарних груп і представленості категорій як на сайті, так і в офлайн-точках, актуальністю форматів і асортименту магазинів, збільшенням інтернет-продажів, привабливістю оновленого бренду.

 «Приріст у понад півтора мільйона учасників кешбек програми за рік – це показник ефективної командної роботи та орієнтир, від якого будемо відштовхуватися для подальшої побудови взаємовідносин з існуючими та потенційними покупцями. Адже все, що ми робимо у напрямку клієнтської політики та сервісу, націлено на те, щоб їм було зручно і безпечно взаємодіяти з нами у доступному для них каналі», – прокоментував Олексій Зозуля, CEO омніканального бренду Фокстрот.

Зазначимо, рік тому Фокстрот запустив чат-бота у Viber і Telegram для персональної комунікації з покупцями з інтеграцією в CRM-систему. Наразі його використовують 310 тис. підписників. За цей час підключено опцію продовження замовлення, оплату з Google Pay через Viber Chatbot Payments, можливість додати карту в Google Wollet та незабаром – в Apple Wollet, а також з’явиться опція скасування замовлення.

Кешбек програма Фокс Fun (до 2021 р. – «Фокс Клуб») – національна програма лояльності мережі Фокстрот, згідно з якою покупці отримують бонуси за покупки і використовують їх для оплати нових покупок. Старт роботи – січень 2006 року. Стати учасником програми можна вже при першій покупці, отримавши на рахунок 200 бонусних гривень. Із інших переваг: доступ до сервісу справедливої ціни Найс Прайс, партнерських і закритих акцій, подовжений термін обміну/повернення товару, персональні пропозиції до Дня народження тощо.