Сб. Апр 10th, 2021

Мережа спортивних магазинів Decathlon поділилася результатами своєї діяльності на глобальному рівні за 2020 рік.

Лідер світового спортивного ритейлу проаналізував діяльність за минулий рік, на підставі чого представив офіційний прес-реліз. У ньому зазначається, що в середньому магазини Decathlon по світу були зачинені майже 3 місяці протягом 2020 року. При цьому бренд відзначив значне зростання продажів у сфері електронної комерції. Так роздрібна інтернет-торгівля зросла з 8% у 2019 році до 19% в 2020 році. Таке зростання більш ніж удвічі можна спостерігати майже в усіх країнах, де представлена мережа, окрім Китаю (де зростання продажів у цифровій галузі є скромнішим).

Найбільш приємним спостереженням було, мабуть, те, як команда Decathlon навчилася змінювати підходи ведення бізнесу та знайшла нові способи продовжувати допомагати клієнтам”, — зазначив Жан-Марк Лем’єр, фінансовий директор Decathlon United.

Чистий прибуток бренду за 2020 рік склав 550 млн євро, що практично дорівнює прибутку за 2019 рік (550 млн євро). Основні зусилля у 2020-му компанія направила на розвиток ІТ-напрямку та розробку продукту. Крім того, Decathlon розпочав розвиток франшизи у країнах, де він уже добре знаний.

У компанії наголошують, що одним з критично важливих напрямів на майбутнє визначають роботу у напрямку сталого розвитку. Так Decathlon має глобальну ціль до 2026 року знизити кількість викидів вуглецю на 40% у порівнянні з 2016 та виготовляти 100% асортименту з застосуванням екологічного підходу.

Також компанія поділилася і цифрами щодо своєї команди. Наразі по всьому світу Decathlon нараховує 97 000 співробітників, серед них 55 700 акціонери компанії.

Decathlon — найбільша мережа спортивних магазинів у світі та виробник товарів для спорту та активного відпочинку. В Україні наразі відкриті два великих фізичних магазини у Києві в «Рітейл Парк Петрівка» (пр. Бандери 15-Г) та на Біличах (вул. Берковецька, 6), діє інтернет-магазин, також заплановані кілька відкриттів на перше півріччя 2021: на Лівому березі столиці і в Одесі.