Вс. Май 9th, 2021

Представники Budhouse Group підписали договір оренди з рiтейлером техніки та побутової електроніки Алло. Загальна площа нового магазину складе 270 кв. м.

Про це RAU повідомила прес-служба Budhouse Group – девелопера ТРЦ Nikolsky. Алло – рітейлер смартфонів і гаджетів, сучасної техніки та товарів для будинку і відпочинку, від косметики й інструментів до одягу та меблів, який є маркетплейсом національного масштабу з доставкою замовлень на пошту, додому і в магазини у 140 містах України.

У торгiвельному центрі Nikolsky вже підписані договори оренди з представниками групи Inditex, Argo, MD Fashion, MTI, Nike, Puma, FLO, Сiльпо, Multiplex, Sport Life та ін.

ТРЦ Nikolsky розташований в центрі Харкова, на вул. Пушкінська, 2. Вихід із станції метро буде на мінус перший поверх комплексу. Загальна площа торгiвельного центру складає 106 000 кв. м, торгiвельна – 53 000 кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномісць.

ТРЦ Nikolsky встановив Національний рекорд України – “Найбільша конструкція у вигляді куполу на будівлі”. Головним архітектором комплексу є ТАМ “А.В.Пашенько”. Концепція та дизайн інтер’єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra.

Відкриття ТРЦ Nikolsky заплановане на травень 2021 року.

Девелопер проекту – Budhouse Group.