Сб. Май 8th, 2021

Новий «Марафон Сток» став 26-м магазином компанії і шостим в форматі “аутлет”. Консалтингова компанія Retail&Development Advisor виступила брокером при підписанні договору оренди, пише RAU.

Як повідомляє прес-служба компанії RDA, новий торговий об’єкт мережі магазинів одягу, взуття та аксесуарів для активного відпочинку почав роботу 20 лютого в торговому комплексі Спектр за адресою: Київ, вул. Борщагівська 173/187. Площа магазину складає 600 кв. м, що робить його одним з найбільших об’єктів в компанії.

“Ця локація була приваблива для компанії наявністю мережевих операторів спортивної групи товарів по сусідству: Adidas, Nike, Puma, Under Armour. Тепер цей об’єкт заповнений ключовими гравцями категорії sport casual. У цьому комплексі відвідувачі оберуть для себе товари всіх відомих представників спортивних брендів, а також товари для любителів туризму і активного відпочинку”, – говорить Олександр Силін, керівник відділу розвитку мережі Марафон.

У магазині представлена лінійка товарів відомих міжнародних брендів – Jack Wolfskin, Columbia, Asics, Regatta outdors, Rip Curl, Wrangler, Northland тощо. Покупці зможуть придбати екіпіровку для активних видів спорту, а також одяг для туризму та повсякденного користування.

Працює магазин в форматі дисконт-центру, представляючи відвідувачам колекції минулих сезонів.

“Ми розуміємо, що основа успіху будь-якого торгового центру – пропозиція якісного пулу орендарів для найширшої аудиторії. Відкриття такого оператора, як Марафон, в ТЦ Спектр вдало доповнює асортимент товарів і дає можливість гостям столиці придбати якісний одяг й аксесуари улюблених брендів”, – прокоментувала директор RDA Таїсія Литовченко.

Нагадаємо, Retail & Development Advisor має величезний досвід і глибоку експертизу ринку рітейлу і торговельної нерухомості, працює з найбільшими роздрібними компаніями країни, а її фахівці чудово розуміють всі особливості та нюанси формування якісного tenant-mix у торговому центрі.