Пт. Фев 26th, 2021

Найбільший рітейлер спорттоварів України відкрив магазини Sportmaster та O’stin у київському торгово-розважальному центрі Blockbuster Mall. Їх загальна площа склала понад 2000 кв. м.

Як повідомила RAU прес-служба компанії, магазини почали свою роботу 25 січня, в перший день після локдауна. Загальна площа Sportmaster склала 1518 кв. м, Ostin – 690 кв. м. За словами генерального директора Sportmaster Ukraine Людмили Книш, відповідно до затверджених планів керівництвом рітейлера штаб-квартири в Сінгапурі, у компанії великі плани щодо збільшення мережі магазинів в Україні.

“В роботі нові магазини в Києві, Одесі, Маріуполі. Працюємо дуже активно по відкриттю нових магазинів в західних регіонах країни, інших великих містах. Наша мета (завдання-мінімум): у кожному обласному центрі – магазин”, – розповіла вона.

В новому Sportmaster, розташованому на другому поверсі ТРЦ Blockbuster Mall поблизу від IKEA, представлені товари для занять різними видами спорту, одяг, взуття та аксесуари для чоловіків, жінок і дітей, тренажери й обладнання для фітнесу, туристичне спорядження та багато інших товарів від брендів, дистриб’ютором яких виступає Sportmaster: Columbia, CAT, Merrell, Molten, O’Neill, Protest, Roces, Speedo, UVEX, Volkl.

O’stin – бренд сучасного одягу в стилі casual, який пропонує комфортні, затишні, стильні речі для жінок, чоловіків, молоді та дітей. Він розташований у fashion-галереї на першому поверсі Blockbuster Mall.


Довідка

Група компаній Sportmaster займає третє місце в Європі та входить до топ-10 світових спортивних мереж по обороту. У країнах присутності мережа налічує понад 500 торгових точок, а також понад 230 франчайзингових магазинів таких брендів, як Columbia, Sportlandia, Skechers, Weekender. 

ТРЦ Blockbuster Mall – найбільший об’єкт торговельної нерухомості України. Орендна площа проекту після запуску першої та другої черг складе близько 160 000 кв. м. Відкриття об’єкту відбулося 20 листопада 2019 року. Якірним орендарем ТРЦ виступає супермаркет Сільпо площею понад 8000 кв. м.