Сб. Май 8th, 2021

Один з найбільших торгових центрів Харкова Nikolsky, загальною площею 106 000 кв. м, відкриється на вул. Пушкінська, 2, у травні. Під адаптацію передано вже 80% площ.

Про це RAU повідомила прес-служба торгово-розважального центру. Передача приміщень йде за графіком, усі орендарі отримують і приймають свої площі в строк згідно з умовами договору.

“Зараз активно ведуться будівельні роботи на площах усіх якірних орендарів. Станом на 22 лютого підписано 98% торгових площ. Нам вдалося зібрати дуже якісний для Харкова пул орендарів, – говорить Максим Гаврюшин, операційний директор  Budhouse Group – девелопера торговельно-розважального центру.

Нагадаємо, в ТРЦ будуть представлені магазини групи Inditex, Argo, MD Fashion, MTI, Ultragroup, продуктовий супермаркет Сiльпо, Multiplex, Sport Life тощо.

Довідка

ТРЦ Nikolsky розташований в центрі Харкова, на вул. Пушкінська, 2. Вихід зі станції метро буде на мінус перший поверх комплексу. Загальна площа торгового центру становить 106 000 кв. м, торгова – 53 000 кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномісць.

ТРЦ встановив Національний рекорд України – «Найбільша конструкція у виде куполу на Будівлі». Головним архітектором комплексу є ТАМ «А.В.Пашенько». Концепція і дизайн інтер’єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra.