Ср. Июл 28th, 2021

В кінці лютого 2021 року в Victoria Gardens, найбільшому торгово-розважальному комплексі Західної України, відбудеться відкриття магазину міжнародного fashion-бренда COLIN’S.

Як повідомили RAU в ТРЦ Victoria Gardens, магазин площею 368 кв. м буде розташований на першому поверсі біля центрального входу в ТРЦ замість магазину Бомонд. Він стане 68-м в Україні та третім у Львові.

Бренд COLIN’S – лідер за кількістю монобрендових магазинів в країні, які розташовані більш ніж в 30-ти містах України. COLIN’S присутній на ринку України вже більше 20-ти років. За підрахунками, кожен 4-й українець вибирає джинси саме цієї марки, надаючи перевагу якості тканин та зручності моделей.

Зручне розташування магазину і комфорт здійснення покупок – принципові пріоритети компанії, тому підбір максимально вдалої локації є найважливішим для бренду. Дизайн магазину для COLIN’S розроблений архітектурним бюро з Великобританії, а фахівці зі Стамбула адаптували проект саме для магазину в ТРЦ Victoria Gardens. Особливістю бренду завжди виступають окремі денім-зони, де представлено більше 20-ти різних чоловічих і жіночих моделей від класичного крою до трендових варіантів, актуальних в поточному сезоні.

Клієнти COLIN’S завжди мають можливість отримати додаткову вигоду від бонусної програми лояльності. Так, накопиченими балами можна оплатити до 70% від вартості покупки як в магазині так і олайн на сайті colins.ua.

У новому магазині можна знайти нову весняно-літню колекцію, що складається з шести різних підтем, які відрізняються настроєм, кольоровою гамою і стилем, а також асортиментом з базових речей: сорочки, футболки, світшоти, джинси і жакети – універсальні моделі, які максимально швидко знаходять своїх нових власників.

Довідка

ТРЦ Victoria Gardens – найбільший торгово-розважальний комплекс Західної України, розташований у Львові на вул. Кульпарківській, 226 А. ТРЦ введений в експлуатацію в 2016 році. З березня 2018 року Victoria Gardens знаходиться під управлінням команди Dragon Capital Property Management.

COLIN’S – це міжнародний бренд чоловічого та жіночого одягу, представлений в 42-х країнах світу