Комфортний та сучасний: мережа «Арсен» оновила свій супермаркет у Львові

12 листопада 2020 року свої двері для покупців відчинив оновлений супермаркет «Арсен» у найбільшому житловому масиві Львова — «Сихові» (просп. Червоної Калини, 60). Минуло понад два місяці невпинної роботи і «найстарший» магазин мережі отримав абсолютно нове дихання.

Сихівський «Арсен» зазнав кардинальних змін. По-перше, круто оновився інтер’єр та дизайн: стало більше простору, світла та комфорту. По-друге, запрацювала власна піцерія, де щодня випікатиметься ароматна свіжа піца на будь-який смак. До речі, тісто і соус для неї тут готують із натуральних складників за особливим рецептом. По-третє, суттєво зріс асортимент, зокрема вибір свіжого м’яса, риби, овочів, фруктів, імпортних та крафтових продуктів. А ще тут з’явилися каси самообслуговування для зручності покупок.

«На оновлення цього супермаркету всі чекали вже давно, адже серед усіх «Арсенів» він найстарший (ще з 2002-го року), — розповідає Ігор Новоставський, заступник генерального директора ритейлінгової компанії «Альянс Маркет». — Тому ми зробили усе, щоб наш магазин став ідеальним місцем для покупок. І не припиняємо рухатись в цьому напрямку та вже плануємо масштабну реконструкцію наступного «Арсену».

Наступним етапом для цього магазину стане оновлення його фасаду, який стане справжньою окрасою району. Ремонт обіцяють завершити дуже швидко, тож невдовзі «Арсен» тішитиме покупців не лише із середини, але й ззовні.

Магазин працюватиме щодня з 08:00 до 23:00 год. (м.Львів, проспект Червоної Калини, 60).

Зазначимо, що це вже третій супермаркет мережі, відкритий у новому форматі. У серпні 2019-го в центрі Львова запрацював перший новий «Арсен», а вже у грудні цього ж року оновлено супермаркет в одному з найбільших торгівельних центрів Івано-Франківська.

Довідка:

«Арсен» — одна із найбільших мереж супермаркетів на Західній Україні. Станом на сьогодні вона налічує 8 магазинів у трьох обласних центрах (Львів, Івано-Франківськ та Рівне).

«Арсен» пропонує своїм покупцям широкий асортимент продовольчих та непродовольчих товарів, готових страв, кондитерських та хлібобулочних виробів. Також мережа має власне виробництво молочної продукції «Арсен FreshMilk» та кілька торгових марок: «Supero», «Для Вас», «Best Price».

Щороку супермаркети «Арсен» відвідує близько 15 млн покупців, а щодня – понад 40 тис. клієнтів.