В ТРЦ Retroville планується відкриття магазинів Adidas і Reebok

Столичний торгово-розважальний центр Retroville посилив пул торгових операторів сегмента спорттоварів, підписавши договір про відкриття магазинів відомих міжнародних брендів Adidas і Reebok.

Як повідомляє консалтингова компанія Retail & Development Advisor, яка виступила брокером даної угоди, запуск магазинів запланований на лютий 2021 року, передає RAU. Зокрема, торгова точка Adidas займе площу в 372 кв. м, а Reebok – 273 кв. м. Нагадаємо, що обидва бренда спортивних товарів розвиває компанія «Адідас-Україна».

«Відкриття Adidas і Reebok дозволить залучити додаткову аудиторію відвідувачів сегментів «середній» і «середній плюс», а також посилить сегмент спорттоварів на об’єкті. Зараз він представлений такими торговими операторами як Sportmaster, Sport City, Under Armour, 4F, Intersport і New Balance, які сумарно займають майже 4000 кв. м площі», – прокоментувала угоду СЕО ТРЦ і БЦ Retroville Рената Якубченієне.

«Наше завдання як брокера – завжди прислухатися до думки орендаря у виборі локації, і при цьому дотримуватися концепції, затвердженої ТРЦ. В даному випадку ми орієнтувалися на синергію брендів навколо та посилення їх роботи з покупцем. Настільки відомі міжнародні бренди як Adidas і Reebok також будуть «притягувати» в ТРЦ інших операторів сегмента спорттоварів, що дозволить посилити синергетичний ефект і поліпшити ефективність роботи всіх торгових операторів ТРЦ Retroville», – додала СЕО RDA Таїсія Литовченко.

Нагадаємо, перша черга столичного ТРЦ Retroville розпочала роботу в кінці травня поточного року, а вже 1 серпня об’єкт почав працюваті у повному форматі. Якірними орендарями комплексу стали супермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, перший в Києві кінотеатр Multiplex з технологією Screen X, що дозволяє дивитися кіно в радіусі 270 градусів, фітнес-клуб Sport Life, магазини техніки та електроніки Eldorado і Фокстрот, датський бренд товарів для дому JYSK тощо.

Довідка

ТРЦ Retroville – дворівневий багатофункціональний комплекс, який розташований в Києві за адресою проспект Правди, 47. Серед переваг місцерозташування комплексу необхідно відзначити хорошу транспортну доступність. ТРЦ оточують чотири жваві вулиці – проспект Правди, проспект Гонгадзе, проспект Василя Порика та вулиця Івана Виговського. При цьому вже найближчим часом, по завіреннях міської влади, на Виноградарі з’являться чотири станції метрополітену, дві з яких будуть перебувати в безпосередній близькості до торгового центру.

Загальна площа об’єкта (GBA) становить 120 334 кв. м, серед яких 9450 кв. м займає бізнес-центр класу «B», орендна площа (GLA) – 86 283 кв. м.