У торгово-розважальному центрі Retroville відкрився новий ресторан корейської кухні — Kim Kimchi

Жовтень запам’ятається киянам та гостям міста, які небайдужі до експериментів і екзотичної їжі. У торгово-розважальному центрі Retroville відкрився новий заклад із автентичними корейськими стравами.

У ТРЦ Retroville розміщується велика кількість ресторанів і найбільший фуд-корт Києва на 725 посадочних місць, однак це не заважає ніші громадського харчування в комплексі ставати багатшою і вишуканішою. У другій половині жовтня в торгово-розважальному центрі відкрився ресторан корейської кухні Kim Kimchi. Він дозволяє не тільки відкрити нові страви з далекої країни, а й спробувати себе в ролі шеф-кухаря – причому зробити це прямо за столом, повідомляє RAU.

«Kim Kimchi приєднався до сімейства наших закладів в якості окремого ресторану, який виділяється масштабами з самого першого дня роботи Retroville. Відвідувачів закладу чекають національні страви Кореї з м’яса та морепродуктів – і це дійсно щось нове. Екзотичне меню подарує приємні емоції, а кімчи та бульгогі нарешті перестануть бути чимось незнайомим і таємничим», – зазначила СЕО ТРЦ Retroville Рената Якубченієне.

Головна фішка Kim Kimchi – вбудована в кожен стіл поверхня для барбекю, за допомогою якої гості зможуть смажити м’ясо самостійно. Таким чином вони отримають задоволення від страв і до того ж візьмуть участь в їх приготуванні. При цьому дим не буде заважати іншим відвідувачам, адже над столами встановлені системи вентиляції.

У меню закладу є восьминіг з хрусткими овочами, кімчи чіге, бібімбаб, джабче, даккочі й інші національні корейські страви. Також можна спробувати чотири фірмових коктейля й унікальні кімдрінкі.

Kim Kimchi органічно вписався в концепцію всіх закладів ТРЦ Retroville, так як створений для естетичного проводження часу.

Довідка

ТРЦ Retroville – дворівневий багатофункціональний комплекс, який розташований в Києві за адресою проспект Правди, 47. Серед переваг місцерозташування комплексу необхідно відзначити хорошу транспортну доступність. ТРЦ оточують чотири жваві вулиці – проспект Правди, проспект Гонгадзе, проспект Василя Порика та вулиця Івана Виговського. При цьому вже найближчим часом, по завіреннях міської влади, на Виноградарі з’являться чотири станції метрополітену, дві з яких будуть перебувати в безпосередній близькості до торгового центру.

Загальна площа об’єкта (GBA) становить 120 334 кв. м, серед яких 9450 кв. м займає бізнес-центр класу «B», орендна площа (GLA) – 86 283 кв. м.