Google планує лімітувати тривалість безкоштовних відеоконференцій у Google Meet

Google планує лімітувати тривалість безкоштовних відеоконференцій у Google Meet з 30 вересня 2020 року, повідомляє The page з посиланням на The Verge.

Компанія запустила Google Meet навесні 2020 року як альтернативу Zoom. Google пообіцяла, що до 30 вересня користувачі можуть користуватися Google Meet без обмежень і безкоштовно. Але після 30 вересня тривалість безкоштовних відеоконференцій у Google Meet обмежується 60 хвилинами.

Після 30 вересня також зникнуть додаткові функції для клієнтів Education. Вони раніше могли здійснювати відеодзвінки з 250 учасниками та «живі» трансляції на 100 тисяч осіб. Крім того, Google дозволяла зберігати записи відеодзвінків на Google Drive.

Умовно безлімітні відеоконференції тривалістю до 300 годин залишаться доступними користувачам платних пакетів G Suite і G Suite for Education.

Контекст

У травні 2020 року Google почала поступово відкривати по всьому світу безкоштовний доступ до сервісу відеоконференцій Google Meet для всіх користувачів. У такий спосіб компанія збиралася залучити нових користувачів і стати повноцінним конкурентом для Zoom, Skype і Facebook Messenger.