McDonald’s планує відкрити новий ресторан в харківському ТРЦ Nikolsky

Фахівці Budhouse Group – девелопера харківського торговельно-розважального центру – підписали договір оренди з представниками мережі ресторанів McDonald’s, повідомляє RAU.

Загальна площа ресторану швидкого харчування складе 200 кв. м, він буде розташований на 4-му поверсі. У ТРЦ Nikolsky відкриється заклад нового формату: з терміналами самообслуговування, новим принципом роботи касової зони, де буде розділення замовлень та їх отримання, обслуговуванням за столиком (відвідувачам не потрібно чекати їжу біля каси, співробітники ресторану подають замовлення клієнтам прямо до столу), і багато іншого.

McDonald’s в Україні – лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. На сьогодні мережа налічує 93 заклади в 20-ти містах України. У 2019 році 110 млн клієнтів спробувало їжу McDonald’s в Україні.

ТРЦ Nikolsky розташований в центрі Харкова, на вул. Пушкінській, 2. Загальна площа комплексу складає 106 000 кв. м, торгова – 53 000 кв. м. Нагадаємо, що раніше були підписані договори з Сільпо, Фокстрот, Multiplex, Lucky Strike, Smile Park і мережею фітнес-клубів Sport Life.

ТРЦ встановив Національний рекорд України – «Найбільша конструкція у вигляді куполу на будівлі». Головним архітектором комплексу є ТАМ «А.В.Пашенько». Концепція і дизайн інтер’єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra.

Відкриття ТРЦ Nikolsky заплановано на березень 2021 року. Девелопер проекту – Budhouse Group.