Новини: Leroy Merlin, Епіцентр, Деко, IKEA та інші

Rau.ua про Leroy Merlin в в ТРЦ Retroville, обмеження роботи інтернет-магазину IKEA в Україні, розвиток магазинів Деко в українських ТРЦ, проект підтримки українських підприємців від Епіцентр та інше.

Leroy Merlin в в ТРЦ Retroville

29 травня компанія Leroy Merlin Україна запустила в Києві на проспекті Правди, 47, магазин у новому стилі. Як повідомила прес-служба компанії, торгова точка в знаходиться в новому ТРЦ Retroville, де зайняла площу 4805 кв. м. Таким чином компанія вводить формат магазинів середньої площі, а також оновлену візуальну концепцію у навігації та мерчандайзингу. Асортимент складає 25 000 найменувань у 14-ти торгових відділах.

Магазин у ТРЦ Retroville став шостим об`єктом Leroy Merlin в Україні та 465-м у світі.

IKEA тимчасово обмежила роботу інтернет-магазину в Україні

На невизначений термін український підрозділ шведського меблевого рітейлера IKEA закрило можливість оформлення нових заявок в інтернет-магазині, а послуга доставки товару додому доступна тільки в Києві. Як пише портал НВ із посиланням на повідомлення компанії, пункти видачі замовлень IKEA не братимуть нові заявки, але залишаються відкритими для покупців, які вже зробили замовлення.

«Щоб задовольнити великий попит і надалі відповідати високим стандартам IKEA, ми прийняли рішення тимчасово обмежити послугу доставки товарів додому і зробити її доступною тільки по Києву, – йдеться в релізі шведської корпорації. – Продовжуємо наполегливо працювати, щоб знову зробити досвід онлайн-покупок від IKEA зручним і доступним для багатьох людей в Україні».

Нагадаємо, що офіційний інтернет-магазин IKEA розпочав роботу в Україні 14 травня, і вже в перші ж години після запуску наплив користувачів помітно ускладнив роботу порталу. Деякі покупці скаржилися, що можливість замовлення і доставки товарів розписані на кілька тижнів вперед, і зробити нові покупки система не дає.

Епіцентр розпочинає розвиток мережі магазинів Деко в українських ТРЦ

Перша галерея Деко за межами мережі Епіцентр розпочала роботу в київському ТРЦ Dream Town. Як повідомила прес-служба компанії, на торговельній площі майже 3000 кв. м представлено широкий асортимент товарів для дому: понад 10 000 артикулів посуду, домашнього текстилю та декору. Для зручності покупців у магазині працюватиме онлайн-вітрина, за допомогою якої можна зробити замовлення в інтернет-магазині epicentrk.ua та оформити доставку.

Протягом кількох наступних років галереї Деко з’являться в 40-ка торговельних центрах України. Для нових локацій обиратимуть переважно великі ТЦ і ТРЦ в спальних та центральних районах міст.

Епіцентр розпочинає розвиток мережі магазинів Деко в українських ТРЦ (+фото)

Епіцентр розпочав проект підтримки українських підприємців

Національна мережа торговельних центрів Епіцентр у рамках акції «Мільйони добрих справ» надасть у якості грантів до 10 млн гривень 20-ти українським підприємцям та тим, хто тільки розпочинає власну справу.

Щоб отримати шанс на кошти для власної справи, покупці мережі Епіцентр мають заповнити грантову заявку, у якій опишуть свою бізнес-ідею, план її реалізації та додадуть кошторис в межах грантової суми. З поміж усіх заявок буде обрано 40, які потраплять у півфінал. Переможців визначить експертне журі на основі відеопрезентацій півфіналістів та захисту бізнес-проектів. Таким чином, кожен із 20 переможців отримає до 500 000 гривень на розвиток власної справи.

Конкурс бізнес-проектів триватиме з 4 червня до 4 вересня. Відбір 20-ти переможців проходитиме в чотири етапи із залученням медіа-партнерів та незалежних експертів. Паралельно на сайті компанії триватиме незалежне голосування за приз глядацьких симпатій.

JYSK відкриває відразу сім нових магазинів в Україні

Мережа магазинів товарів для дому JYSK продовжує активне масштабування торгової мережі та відкриває відразу 7 торгових об’єктів загальною площею понад 9000 кв. м. Всі магазини відкриваються вже 25 червня. Нові торгові точки данського бренду розпочнуть роботу в Києві, Крюковщині (Київська обл.), Павлограді (Дніпропетровська обл.), Умані (Черкаська обл.), Полтаві, Дніпрі та Вінниці.

Данський рітейлер JYSK відкриває відразу 7 нових магазинів в Україні

Точні адреси та площі нових магазинів:

  • Київ, ТЦ Novus, пр-т Лобановського, 4 Д (1270 кв. м);
  • Крюківщина, ТЦ Наше NEBO, вул. Балукова, 1 Е (1300 кв. м);
  • Павлоград, ЦУМ, вул. Шевченка, 118 (1253 кв. м);
  • Умань, ТЦ Фуршет, вул. Велика Фонтанна, 31 А (1203 кв. м);
  • Полтава, ТЦ Фуршет, вул. Європейська, 185 (1282 кв. м);
  • Дніпро, ТРК Апполо, вул. Титова, 36 (1398 кв. м);
  • Вінниця, ТРЦ Мегамолл, вул. 600-річчя, 17 (1351 кв. м).

Після відкриття цих торгових точок загальна кількість магазинів данської мережі JYSK в Україні зросла до 64, з яких 17 працюють у Києві і ще 4 – в околицях столиці. Нагадаємо, раніше керівник українського підрозділу JYSK заявив про плани розширити мережу магазинів JYSK в Україні до 100 торгових об’єктів до 2023 року.